Gwiazdy uwielbiają chwalić się na profilach na portalach społecznościowych swoimi sportowymi sukcesami. Nie chodzi tu oczywiście o medale czy nagrody, ale o zdrowy tryb życia, dietę i dbanie o kondycję. Dla nas mogą być one także inspiracją pod względem stylizacji oraz motywacją w przypadku aktywności fizycznych. Zanim jednak w chłodny dzień wybierzemy się na trening na powietrzu lub na siłownie warto pomyśleć o odpowiednim ubiorze.

 

Bieganie i ćwiczenia na powietrzu

 

Pogoda za oknem niestety nas nie rozpieszcza, dlatego wybierając się na trening, warto pomyśleć o ciepłej czapce, a także niezbędnym zestawie: legginsach lub spodniach dresowych oraz bluzie z dodatkowym ociepleniem. Dzięki nim uda nam się zadbać o kondycję i zdrowie.

Wiele sław również wybiera takie zestawy na swoje jesienne i zimowe ćwiczenia. Jedną z nich jest Natalia Siwiec, która nawet niedługo po porodzie mogła pochwalić się idealną sylwetką. Wszystko to za sprawą dbania o swoje ciało nawet w chłodne dni. Zobaczcie sami poniżej, co założyła na jeden ze swoich ostatnich treningów.

 

natalia siwiec
Instagram

 

 

Podobny zestaw na swój poranny jogging wybrała zwyciężczyni pierwszej edycji ,,Projektu Lady’’ Patrycja Wieja. Po programie nie tylko udziela się medialnie, ale w szczególności promuje zdrowy tryb życia, zachęcając coraz więcej kobiet do fitnessu na trampolinach. A jak Wam podoba się sportowy look trenerki?

 

patrycja wieja
Instagram

 

 

Co założyć na siłownię?

 

Jeśli jednak nie jesteśmy fankami ćwiczeń na powietrzu w chłodne dni, świetnym rozwiązaniem jest pójście na siłownię, gdzie na pewno nie będziemy narzekać na zimno. Warto jednak pamiętać, by po intensywnym treningu odczekać chwilę na siłowni, żeby nie zachorować po zbyt szybkim wyjściu na dwór.

 

Zdecydowaną fanką siłowni i fitnessu jest Ania Lewandowska, która na każdy trening zawsze stawia na wygodny zestaw do ćwiczeń. Na poniższym zdjęciu wybrała legginsy, bokserkę, sportowy stanik oraz jasne buty sportowe.

 

anna lewandowska
Instagram