Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sarsa, Look of the year 2015
Ons.pl
Fleszstyle

Sarsa na finał Look Of The Year przyniosła... trolle. O co chodzi?

Sarsa na finał Look Of The Year przyniosła... trolle. O co chodzi?

łódzkim Centrum Promocji Mody ASP odbył się finał konkursu The Look Of The Year, najbardziej prestiżowy konkursu dla modelek w Polsce. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się m.in. Joanna Horodyńska, Michał Baryza, Marcelina Zawadzka oraz Sarsa.

 

Wokalistka lubi zaskakiwać swoimi niecodziennymi stylizacjami (zobacz: Spodobała wam się oryginalna stylizacja Sarsy? Wiemy, gdzie ją kupić!). Tym razem zaprezentowała się nam w białej, basicowej sukience, na którą założyła przezroczysty płaszcz deszczowy. W transparentnych kieszeniach miała...trzy trolle-zabawki. Do tego założyła kobaltowe szpilki - te same, które miała na sobie na Eska Music Awards.

 

Nie wiemy, co kierowało gwiazdą - chciała nam coś przekazać? Czy trolle były jakimś symbolem? A może po prostu chodziło o wzbudzenie zainteresowania?

 

Stylistą Sarsy jest Bartek Indyka, który zajmuje się również wizerunkiem Edyty Górniak i (wcześniej) Margaret. Możemy się więc spodziewać, że kolejne stylizacje wokalistki będą jeszcze bardziej „odjechane’’.

 

A co wy sądzicie o tym looku piosenkarki? Lubicie odważny styl Sarsy? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Sarsa, Look of the year 2015


Sarsa, Look of the year 2015

 

Sarsa, Look of the year 2015

Sarsa, Look of the year 2015

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sarsa, Look Of The Year 2015
ons.pl
Newsy
Sarsa na finał Look Of The Year przyniosła... trolle. O co chodzi?
Chciała nam coś przekazać?

W łódzkim Centrum Promocji Mody ASP odbył się finał konkursu The Look Of The Year , najbardziej prestiżowy konkursu dla modelek w Polsce. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się m.in. Joanna Horodyńska, Michał Baryza, Marcelina Zawadzka oraz Sarsa . Wokalistka lubi zaskakiwać swoimi niecodziennymi stylizacjami (zobacz:  Spodobała wam się oryginalna stylizacja Sarsy? Wiemy, gdzie ją kupić! ). Tym razem zaprezentowała się nam w białej, basicowej sukience, na którą założyła przezroczysty płaszcz deszczowy. W transparentnych kieszeniach miała...trzy trolle-zabawki. Do tego założyła kobaltowe szpilki - te same, które miała na sobie na Eska Music Awards . Nie wiemy, co kierowało gwiazdą - chciała nam coś przekazać? Czy trolle były jakimś symbolem? A może po prostu chodziło o wzbudzenie zainteresowania? Stylistą Sarsy jest Bartek Indyka, który zajmuje się również wizerunkiem Edyty Górniak i (wcześniej) Margaret . Możemy się więc spodziewać, że kolejne stylizacje wokalistki będą jeszcze bardziej „odjechane’’. A co wy sądzicie o tym looku piosenkarki? Lubicie jej odważny styl? Zobacz:  Look Of The Year: Marcelina Zawadzka, Joanna Horodyńska i Sarsa      

Margaret w koczkach z perłami i kolorowych warkoczach
Instagram
Fleszstyle
Margaret znowu eksperymentuje z włosami! Będzie hit jak słynne rogi Sarsy? SONDA
Margaret znowu eksperymentuje z włosami! Będzie hit jak słynne rogi Sarsy? SONDA

Czy istnieje jeszcze fryzura, której Margaret nie miała na głowie? Gwiazda słynie ze stylowych eksperymentów (zobacz:  Ekstrawagancka Margaret w żółtym futerku i... niebieskich włosach! ). Na Instagramie pochwaliła się pomysłami na oryginalną fryzurę! Zmodyfikowała charakterystyczne, wysokie koczki ozdabiając je dużymi perłami i rozpuszczając część włosów . W takim uczesaniu pojawiła się w weekendowym wydaniu  „Dzień Dobry TVN’’ , gdzie promowała płytę „ Just The Two Of Us’’. Pokazała również nową wersję warkoczy, do których wpięła błękitne, połyskujące „dredy’’. Jak sądzicie - czy któraś z tych fryzur przebije słynne już sarsorogi , czyli charakterystyczne uczesanie Sarsy ? (zobacz:  Wiemy, kto wymyślił rogi Sarsy! ) Przypominamy, że to Margaret pojawiła się w podwójnych koczkach jako pierwsza - na festiwalu SuperHit w Sopocie !  A czy ty zrobiłabyś sobie którąś z nowych fryzur Margaret? Weź udział w sondzie! Zobacz:  Fryzura sezonu: niski, gładki kucyk! Zobacz, jak stworzyć fryzurę w stylu Margaret       Operacja Perła ;) @margaret_official @bartekjanuszhair @dziendobrytvn #love #fashion #hair #sexyhair #perly #trends #work #world Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bartek Janusz (@bartekjanuszhair) 7 Lis, 2015 o 1:37 PST         I got mine, and you ? Matt Dusk&Margaret "Just The Two Of Us" On hair @bartekjanuszhair Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official) 7 Lis, 2015 o 8:05 PST       @margaret_official @bartekjanuszhair #hair #trends #fashion #love Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Bartek Janusz (@bartekjanuszhair) 5 Lis, 2015 o 4:48 PST  

Wpadka Sarsy podczas wywiadu
screen YouTube
Newsy
Wpadka Sarsy podczas wywiadu! To będzie nowy hit sieci? "Czy ona była pijana?" - pytają internauci WIDEO
Piosenkarce plątał się język

Sarsa Markiewicz zaliczyła sporą wpadkę podczas jednego z wywiadów. Piosenkarka w trakcie rozmowy z portalem cgm.pl miała trudności ze zrozumieniem pytań i udzieleniem odpowiedzi. Artystce plątał się język i była wyraźnie zdenerwowana przed kamerą. Najbardziej zaskoczyła nas odpowiedź piosenkarki na pytanie: "Co ci się podoba w rządach PiS?". Sarsa zaczęła wówczas opowiadać o swojej... fryzurze. Co mi się podoba w rządach PiS? Oni mnie inspirują do tego żeby, wiesz jakby, fajnie ewoluować ze swoją fryzurą. Myślę, że połączę to wszystko w takie koło bardziej, żeby to nie były rogi może do końca. Wiesz jakby wszyscy mówią "zdejmij rogi", a nawet niektórzy mówią "zdejm rogi", także może je zdejmę i zmienię na takie bardziej koło, aureolę może - stwierdziła Sarsa. Równie ciekawie było, kiedy padło pytanie o definicję "celebryty". Piosenkarka stwierdziła wówczas, że celebryta to " ktoś, kto celebruje życie "...   Zobaczcie wywiad z udziałem Sarsy Markiewicz , który z pewnością stanie się hitem w sieci. Internauci śmieją się nawet, że Sarsa chyba nie była trzeźwa podczas tej rozmowy ;)   Zobacz także: Wiemy, kto wymyślił rogi Sarsy!   Wpadka Sarsy podczas wywiadu. Gwiazda miała problem z udzieleniem odpowiedzi na proste pytania.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner