Sara z "Rolnik szuka żony" w sylwestrowej sukience
Instagram

Sara z "Rolnika" znowu zaskoczyła szałową kreacją. Wiemy, gdzie kupisz identyczną sukienkę

Sara z "Rolnik szuka żony" w sylwestrowej sukience
Instagram

Sara Szewczyk zyskała popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Śliczna blondynka wzięła udział w 4. edycji show, gdzie starała się o serce Karola. Choć ostatecznie nie związała się z rolnikiem, zyskała przyjaciółkę Emilię oraz sympatię widzów.

Fani Sary cenią ją między innymi za oryginalny styl. Dziewczyna chętnie chwali się na Instagramie swoimi modowymi odkryciami. Ostatnio Sara pokazała, w jakiej sukience przywitała 2020 rok. Musimy przyznać, że jest naprawdę piękna!

Sara z "Rolnik szuka żony" chwali się sylwestrową kreacją

Sara Szewczyk spędzała sylwestra w Warszawie w towarzystwie przyjaciół, w tym między innymi Emilii, która również wzięła udział w 4. edycji "Rolnika". Dziewczyny najpierw bawiły się w domu, a później udały się na plac Bankowy, gdzie odbywał się koncert organizowany przez stację TVN. 

Gdy emocje już opadły, Sara postanowiła pochwalić się na Instagramie, jak wyglądała jej sylwestrowa kreacja w całej okazałości. Uczestniczka "Rolnika" postawiła na krótką i dopasowaną sukienkę, która podkreśliła jej idealną figurę. Oczywiście nie zabrakło także blasku w postaci cekinów.

Gdzie można kupić sukienkę Sary? Kreacja pochodzi ze sklepu internetowego Lou. Niestety, identyczny model jest na razie niedostępny. Jednak podobna sukienka w odcieniu srebra może być twoja za 399 zł. 

Natalia Siwiec w sukience Lou
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56