Robert Lewandowski, Dorota Wróblewska Robert Lewandowski, Robert Lewandowski, Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski, Dorota Wróblewska
Instagram/Facebook
1/5
Robert Lewandowski, Dorota Wróblewska
Instagram/Facebook

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski chętnie przyjmuje propozycje reklamodawców. W końcu piłkarza możemy podziwiać niemal w każdej telewizyjnej reklamie i na większości bilbordów w mieście ;). Ostatnio jednak w mediach pojawiła się informacja, że Robert Lewandowski zaangażował się w nowy projekt i… stworzył kolekcję ubrań we współpracy ze znaną marką. To nie spodobało się Dorocie Wróblewskiej, znanej organizatorce pokazów mody, która chętnie komentuje branżowe nowinki na swoim profilu na Facebooku. Przeczytajcie więcej na kolejnej stronie naszej galerii!

 

Zobacz: Wiemy, ile Robert Lewandowski zarabia na reklamach. Piłkarz bardzo się ceni! Te stawki są ogromne

2/5
Robert Lewandowski,
Instagram

Już od dłuższego czasu Robert Lewandowski reklamuje produkty marki Vistula. Tym razem jednak w sieci pojawiła się informacja, że piłkarz stworzył wraz z marką kolekcję na jesień i zimę 2017/2018 - „Robert Lewandowski Collection”. 

 

- Jest to pierwsza współpraca marki Vistula z Robertem, w której piłkarz mógł się wcielić w rolę projektanta i zadecydować o tym, jakie desenie, barwy, tkaniny i fasony znajdą się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem. W efekcie powstała linia Robert Lewandowski Collection, równie swobodna, jak elegancka, łącząca klasykę męskiej garderoby z najnowszymi trendami - informuje Vistula.

 

Co na to Dorota Wróblewska? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: To wideo z Robertem Lewandowskim jest nowym HITEM SIECI. Polski piłkarz zszokował Chińczyków! Czym? Zobacz! 

3/5
Robert Lewandowski,
Instagram

Dorocie Wróblewskiej nie spodobało się takie zaprezentowanie współpracy Roberta Lewandowskiej z marką. Uważa bowiem, że przedstawienie piłkarza jako projektanta jest mało wiarygodne.

 

- I tak jak dobrym pomysłem była kampania wizerunkowa z piłkarzem, tak tworzenie ideologii i robienie ze sportowca projektanta jest kompletnie niepotrzebne i mało wiarygodne. Projektowanie jest bardzo pracochłonne i wymaga ogromnej znajomości technologii i surowca - napisała Dorota Wróblewska.

 

 

Dorota Wróblewska zasugerowała też inne rozwiązanie. Jakie? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Jego życiorys to gotowy materiał na film! Jak wyglądała droga Roberta Lewandowskiego na szczyt? 

4/5
Robert Lewandowski

Zdaniem Doroty Wróblewskiej, bardziej korzystne dla marki, byłoby przedstawienie Roberta Lewandowskiego jako stylisty a nie projektanta.