Rihanna i ASAP Rocky przylecieli do Paryża, by uczestniczyć w tygodniu mody męskiej. Wspólnie wybrali się na pokaz Louis Vuitton i wywołali niemałe zamieszanie. Ich stylizacje są szeroko komentowane na całym świecie. Wybrali pasujące do siebie looki, które zaskakują dodatkami.

Reklama

Rihanna i ASAP Rocky na pokazie w Paryżu

Mimo zaawansowanej ciąży, Rihanna jest bardzo często fotografowana przez paparazzi podczas różnych wyjść. Wokalistka nie ukrywa swojego stanu i z wielką chęcią podkreśla ciążowe kształty. Jak na miłośniczkę mody przystało, bawi się poszczególnymi elementami garderoby, tworząc ciekawe ciążowe stylizacje. Niektórym bardzo się one podobają. Inni z kolei twierdzą, że niekiedy artystka odsłania zbyt dużo. Jej look z pierwszego pokazu Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton również wywołał mieszane komentarze.

Zobacz także: Rihanna na spacerze w ciążowym, czarnym looku. Tak gwiazda wygląda na chwilę przed porodem

Zarówno Rihanna, jak i ASAP Rocky postawili na denimowe zestawy, które pochodziły z kolekcji Louis Vuitton wiosna/lato 2024. Wokalistka na pokazie pojawiła się w rozpiętym kombinezonie odsłaniającym ciążowy brzuch. Do niego założyła pasujący croptop, czapkę oraz wyrazistą, srebrną biżuterię. A$AP Rocky miał z kolei na sobie jeansową kurtkę i krótkie spodenki, które zostały wyszyte w logo marki. Dopełnił look czapką beanie z perłami i okularami w duchu vintage. W komentarzach czytamy:

Zobacz także

- Postawili na jeansowe looki, jak Justin i Britney, ale wyszedł im Minecraft,

- Prezentują się absurdalnie...

- Rihanna zawsze wygląda super!

- A$AP wygląda, jak dumna babcia.

Zobacz także: Rihanna w bardzo odważnej sesji ciążowej. Pokazała intymne zdjęcia

Po pokazie para udała się także na afterparty. Wówczas Rihanna zrzuciła z siebie czapkę, a także górną część kombinezonu, który opuściła na biodra. ASAP Rocky natomiast całkowicie zmienił stylizację na czarno-biały zestaw również z metką Louis Vuitton.

Reklama

Jak Wam się podobają ich stylizacje?

SplashNews.com/East News
SplashNews.com/East News
Reklama
Reklama
Reklama