Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk na koncercie Chylińskiej Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk na koncercie Chylińskiej Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS
1/8
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

Renata Kaczoruk chętnie wybiera stylizacje z przezroczystościami. Modelka ma świetną figurę, które uwielbia eksponować. I wcale jej się dziwimy! Tym bardziej, że koronki to jeden z obowiązujących trendów sezonu. Są seksowne, zmysłowe, intrygujące i szalenie kobiece. Renata Kaczoruk na wczorajszym koncercie Agnieszki Chylińskiej pojawiała się w stroju, który naprawdę sporo odsłaniał. Gdy partnerka Kuby Wojewódzkiego zdjęła skórzaną kurtkę, okazało się, że góra jej kreacji uszyta jest niemal z samej koronki. Niektórzy mogli się nieco zdziwić. ;)  Polecamy: Wojewódzki i Kaczoruk na koncercie Chylińskiej. Kuba zasłuchany, a Renata... naprawdę odważnie!

 

Nie był to jednak pierwszy raz, kiedy Renata Kaczoruk zdecydowała się na tak odważny look. W stylizacjach z przezroczystościami w roli głównej pojawiała się już wielokrotnie na czerwonym dywanie. Czy za każdym razem wyglądała równie dobrze? Zobaczcie fotogalerię!

 

Zobacz też: Koronkowa bielizna – wybierz coś dla siebie

2/8
Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk na koncercie Chylińskiej
ons.pl

Na koncercie Agnieszki Chylińskiej Renata Kaczoruk pojawiła się stylizacji, którą można nazwać co najmniej odważną... Ale czy udaną?

3/8
Kuba Wojewódzki z Renatą Kaczoruk na koncercie Chylińskiej
ons.pl

Modelka lubi wzbudzać kontrowersje. Również na czerwonym dywanie. Tą stylizacją z pewnością jej się to udało. A co z jej poprzednimi stylizacjami z koronką?

4/8
Renata Kaczoruk
ONS

Renata Kaczoruk chętnie sięga po czerń na wieczór. Ten kolor w połączeniu z koronką lub przezroczystościami potrafi wyglądać zarówno elegancko, jak i... tandetnie. Który efekt osiągnęła Renata Kaczoruk? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!

5/8
Renata Kaczoruk
ONS
6/8
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze filmu Ostatnia Rodzina
ONS
7/8
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
East News
8/8
Więcej na temat Renata Kaczoruk