Piotr Stramowski znalazł się w zaszczytnym gronie muz czołowych polskich projektantów, podczas jubileuszowej, 10. edycji Party Fashion Night. Aktor, który wystąpił w projekcie Mariusza Przybylskiego, wyglądał niezwykle stylowo, ale też przystojnie. Nietuzinkowy look świetnie podkreślił jego sylwetkę.

Reklama

Piotr Stramowski w kamizelce z cekinów projektu Mariusza Przybylskiego na Party Fashion Night 2022

To pierwszy raz, kiedy Mariusz Przybylski postanowił zaprosić do udziału w Party Fashion Night mężczyznę i tym samym podczas 10. edycji największego, modowego wydarzenia w Polsce, muzą projektanta został Piotr Stramowski. Mąż Katarzyny Warnke, który uważany jest za jednego z najprzystojniejszych i najlepiej ubranych polskich aktorów, pojawił się w bardzo wyszukanej i unikatowej stylizacji.

East News

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w koronkowej kreacji. Muza Łukasza Jemioła wystąpiła w ultra kobiecej sukni z rozcięciem

Reklama

Stylizacja Piotra Stramowskiego świetnie podkreśla męskie atuty sylwetki aktorka, ale jednocześnie jest utrzymana w, charakterystycznym dla Mariusza Przybylskiego, seksownym i drapieżnym stylu. Cekinowa kamizelka w połączeniu ze spodniami w kant i okularami w stylu vintage, dała niesamowity efekt! Jak oceniacie ten look?

Zobacz także
East News
East News
East News
Reklama
Reklama
Reklama