Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
ONS
1/6
Paulina Krupińska
ONS

 

Paulina Krupińska pojawiła się na urodzinach magazynu "Party" i portalu Party.pl w zjawiskowej kreacji polskiej projektantki Violi Piekut. Czarna suknia z głębokim, ozdobionym cekinami dekoltem oraz tiulowym dołem wyglądała niezwykle kobieco, zwiewnie i... ponętnie.

Piękna modelka dobrała do niej dodatki w tym samym kolorze: czarne szpilki, torebkę oraz długie kolczyki. Uwagę przykuwała różowa wstążeczka, przypięta do sukienki gwiazdy. 

 

Zobacz też: Niezwykłe urodziny "Party"! Bajkowa Steczkowska, Szpak zmienił fryzurę!

 

Tym symbolem Paulina Krupińska przypomniała kobietom o koniecznej profilaktyce nowotworów piersi ale też... o swoich związkach z magazynem "Party", od samego początku kariery! Zobacz, co napisała na Instagramie tuż po imprezie!

 

Polecamy: Badanie mammograficzne: na czym polega i kiedy je wykonać?

2/6
Paulina Krupińska
ONS

 

- Kochani mam dwie ważne sprawy, wybaczcie ale będzie trochę długo. Wczoraj byłam na urodzinach dwutygodnika Party @party.pl, dzięki któremu zostałam Miss Polonia. Tak tak, jakieś 5 lat zostałam wyłoniona w plebiscycie Miss Party i dostałam się jako dzika karta do finału Miss Polonia 2012. Wiecie jak to się dla mnie skończyło? Party miało takie chody, że przez 4 lata byłam aktualnie panująca Miss Polonia, więc nie mogło mnie zabraknąć na wczorajszych urodzinach. Impreza była w klimacie #thinkpink. 
Jak widać na załączonym obrazku, nie bije różem po oczach, choć mam jeden różowy element jest to i teraz przejdę to 2 ważnej sprawy... Różowa Wstążka czyli symbol Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi został wymyślony 25 lat temu przez Evelyn H. Lauder - napisała Paulina Krupińska na Instagramie.

 

Paulina Krupińska
Instagram/Paulina Krupińska

3/6
Paulina Krupińska
ONS

 

- W Polsce każdego roku ok. 14. tysięcy kobiet dowiaduje się, że ma raka piersi. To jedna z najczęstszych przyczyn umieralności kobiet w naszym kraju. Co roku na raka piersi umiera bowiem ok. 5 tys kobiet (ok. 13 dziennie) przede wszystkim z powodu wykrycia choroby w zbyt zaawansowanym stadium. 
13 kobiet dziennie!!! Dużo..prawda? 
Czas pokonać raka piersi!!!! Dlatego kochane badajmy się i wesprzyjmy misje uwolnienia świata od raka piersi - kontynuowała modelka.

4/6
Paulina Krupińska
ONS

Paulina Krupińska wyglądała perfekcyjnie! Jak zawsze zresztą. ;) 

5/6
Paulina Krupińska
ONS

Modelka przypomniała również kobietom o konieczności wykonywania badań profilaktycznych.

6/6
Paulina Krupińska
ONS

A Ty pamiętasz, by się badać?

Więcej na temat Paulina Krupińska