Party Stories
Dawid Kwiatkowski w redakcji Party.pl
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Edyta Górniak na scenie w sukience w biało-czarne paski z tiulową spódnicą
ons.pl
Fleszstyle

Edyta Górniak zaszalała ze stylizacjami! Na koncercie w Krakowie pokazała 4 bajkowe kreacje! GALERIA

Edyta Górniak zaszalała ze stylizacjami! Na koncercie w Krakowie pokazała 4 bajkowe kreacje! GALERIA
Edyta Górniak kupiła dom pod Krakowem za 1,5 mln złotych
Newsy
Edyta Górniak kupiła dom za 1,5 mln złotych! Artystka zadbała również o nową szkołę dla syna
Sprzeda mieszkanie w stolicy?

Edyta Górniak za swój nowy dom w Krakowie zapłaciła aż 1,5 miliona złotych! Piosenkarka, która kilka dni temu podczas wywiadu przyznała, że podjęła decyzję o przeprowadzce z Warszawy, zamieszkała na nowym osiedlu na obrzeżach Krakowa. Według informacji Faktu gwiazda zadbała również o to, żeby jej syn rozpoczął naukę w szkole, do której chodzą jego koledzy poznani na obozie letnim. Pomimo przeprowadzki Edyty Górniak nie zamierza ponoć sprzedawać swojego domu w Warszawie. Będzie tam częstym gościem, kiedy przyleci do stolicy. Na pewno będzie dużo pracowała w stolicy. Samolotem można dostać się z Krakowa do Warszawy w godzinę, więc to dla niej żadne obciążenie. Ponadto będzie mogła nocować w swoim starym domu, z którego nie wywiozła wszystkich swoich rzeczy - zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy gwiazdy. Wygląda więc na to, że ostatnie tygodnie były dla Edyty Górniak wyjątkowo intensywne. Nie dość, że zaledwie w kilka dni podjęła decyzję i przeprowadziła się do Krakowa, to jeszcze postanowiła zgłosić się do konkursu Eurowizji, mimo że szumu wokół jej osoby sprzed 22 lat nie wspominała najlepiej. Zobacz także: Edyta Górniak potwierdza, że wystartuje w Eurowizji! Z jakim utworem wystąpi?   Edyta Górniak kupiła dom na obrzeżach Krakowa. Syn gwiazdy rozpoczął naukę w szkole do której uczęszczają jego koledzy z letniego obozu.

Edyta Górniak w białej sukni
Newsy
„Szok dla fanów Edyty Górniak”. Kuba Wojewódzki skomentował udział artystki w Eurowizji
„Szok dla fanów Edyty Górniak”. Kuba Wojewódzki skomentował udział artystki w Eurowizji

Kuba Wojewódzki skomentował udział Edyty Górniak na Eurowizji. Artystka zaskoczyła swoją decyzją nie tylko fanów, ale także showmana. Dziennikarz w najnowszym wydaniu magazynu "Polityka" poświęcił Edycie Górniak jeden z wpisów. Odniósł się w nim do dwóch poważnych życiowych decyzji podjętych przez gwiazdę, czyli przeprowadzi do Krakowa i udziału w muzycznym festiwalu. Jak zawsze nie zabrakło ironii i specyficznego poczucia humoru Kuby Wojewódzkiego : Szok dla fanów Edyty Górniak. Artystka podjęła dwie ważne życiowe decyzje. Przeprowadziła się do Krakowa oraz ogłosiła plan występu na festiwalu Eurowizji. Jest coś wspólnego pomiędzy Krakowem a Eurowizją. Wszystkim się wydaje, że są artystami. Z jaką piosenką Edyta Górniak wystartuje na Eurowizji? Edyta Górniak w walentynki zaprezentowała utwór "Grateful", który zaśpiewa podczas eliminacji do konkursu. Fani są zachwyceni piosenką, którą wokalistka wykona i liczą na to, że to właśnie ona pojedzie do Sztokholmu. Już 5 marca odbędzie się koncert eliminacyjny, podczas którego poznamy polskiego reprezentanta. Weźmie w nim udział 10 artystów wyłonionych we wtorek przez TVP w programie "Świat się kręci". Reprezentanta natomiast wybiorą sami widzowie poprzez głosowanie.  Komu kibicujecie?   Zobacz: Edyta Górniak obawia się, że przegra z disco polo w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Co powiedziała gwiazda?   Kuba Wojewódzki skomentował udział Edyty Górniak w Eurowizji. Co na to Edyta Górniak?

Premiera eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak
Newsy
TYLKO U NAS: Znamy datę premiery eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful"!
TYLKO U NAS: Znamy datę premiery eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful"!

Premiera eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful" odbędzie się podczas walentynkowego koncertu gwiazdy w Krakowie już 14 lutego! Jak udało nam się dowiedzieć, to tam najwierniejsi fani artystki jako pierwsi odsłuchają ten utwór. Dla wielbicieli Edyty Górniak to wielka niespodzianka! Edyta Górniak na Eurowizji 2016 z utworem "Grateful"! Wczorajsza wiadomość o tym, że Edyta Górniak chce jechać na Eurowizję 2016 zelektryzowała wszystkich! Diwa wysłała do TVP utwór "Grateful", który jest piękną balladą.  Jej fani są pewni - tylko ona może wygrać Eurowizję! W 1994 roku zajęła drugie miejsce i jest to najlepszy polski wyniki w historii naszego udziału w konkursie. Jak to wydarzenie wspomina sama gwiazda - będziecie zdziwieni! Fani Edyty będą mieli okazję posłuchać utworu "Grateful" podczas koncertu w Krakowie już 14 lutego, zwieńczającego spektakularną trasę "Love 2 Love" z okazji 25-lecia diwy na polskiej scenie muzycznej: Edyta nie ma nic do stracenia. W Polsce ma status wielkiej gwiazdy, nawet jeśli miałoby się jej nie udać, to i tak nikt nie ma prawa jej skrytykować. W końcu to dzięki niej Eurowizja jest w Polsce tak lubiana. Myślę jednak, że Edyta oczaruje najpierw Polaków, a później Europę wokalem. Ta ballada pozwoli jej pokazać, na co ją stać - mówi nam osoba z otoczenia diwy. Kraków jest dla Edyty Górniak szczególnym miejscem. Okazuje się, że gwiazda jakiś czas temu przeprowadziła się do tego miasta na stałe!  Aby europejscy widzowie usłyszeli "Grateful" na Eurowizji 2016, Edyta Górniak w polskich eliminacjach będzie musiała pokonać m.in. Margaret, która również chce nas reprezentować! Wśród chętnych są m.in. wokaliści The Voice of Poland - Agnieszka Twardowska czy Gracjan Kalandyk oraz sporo zespołów disco polo. Jesteśmy jednak pewni, że walka rozegra się pomiędzy Edytą Górniak a Margaret. Chyba, że...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner