Natalia Siwiec w sukni w kwiaty
Instagram

Natalia Siwiec w letniej sukience za 189 zł. Ten model założysz na każdą okazję!

Natalia Siwiec w sukni w kwiaty
Instagram

Natalia Siwiec zdecydowanie zalicza się do grona najaktywniejszych gwiazd na Instagramie. Celebrytka bardzo często pokazuje swoje stylizacje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród jej fanek. Pod każdym nowym zestawem pojawiają się pytania o marki ubrań, które wybiera. Jej kobiecy i seksowny styl naśladuje mnóstwo kobiet! Jaką stylizacją tym razem zaskoczyła nas Natalia Siwiec? Wiemy, gdzie kupić tę piękną, długą sukienkę w egzotyczne wzory...

Natalia Siwiec w długiej sukni

Natalia Siwiec niedawno wróciła z wakacji. Gwiazda najpierw wypoczywała za granicą, a potem rodzinnie wyjechała nad polskie morze. Po powrocie rzuciła się w wir pracy pozując do kolejnych sesji zdjęciowych. W międzyczasie pochwaliła się na Instagramie swoją nową stylizacją, złożoną z długiej sukienki marki Mosquito. Pod zdjęciem przyznała, że kocha egzotyczne wzory:

Kto tak jak ja kocha długie sukienki w kwiaty? W tych dżunglowych wzorach jestem zakochana! - napisała Natalia Siwiec na Instagramie.

Model Maxi Exotic jest dostępny na stronie sklepu i kosztuje 189 zł. Ta sukienka idealnie sprawdzi się na wiele okazji. Możemy założyć ją na większe wyjście, zabrać na wakacje, czy też wykorzystać w jesiennej stylizacji dobierając odpowiednie dodatki. 

Natalia Siwiec w sukience Mosquito
Instagram

Fanki Natalii Siwiec są zachwycone sukienką Mosquito!

Pod zdjęciem sukienki Natalii Siwiec pojawiło się mnóstwo komentarzy komplementujących nowy look celebrytki. Niektóre internautki chwalą się, że już kupiły sukienkę, inne z kolei pytają o markę:

- Mam ją i ja!;) jutro matka polka idzie w niej chrzcić swoją niunie❤️

- Tez uwielbiam😍piekny kroj wzory i wszystko! Cudnie wygladasz 

- Boska ! 🔥😍😉 - czytamy pod zdjęciem. 

Was też zachwyciła sukienka Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec w sukience Mosquito
Instagram

Styl Natalii Siwiec podoba się jej fankom

Natalia Siwiec w komplecie z Lovin
Instagram

 

Więcej na temat Natalia Siwiec Mosquito
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08