Festiwal w Cannes 2021 to wielkie święto nie tylko kina, ale i mody. W zeszłym roku nie odbył się ze względu na pandemię koronawirusa, dlatego w tym roku czekali na niego nie tylko filmowcy, ale i fani wielkich gwiazd, które w końcu mogły zaprezentować się na czerwonym dywanie, a nie tylko podczas konferencji online.

Reklama

Na ceremonii otwarcia pojawiło się mnóstwo gwiazd, które zaprezentowały suknie z największych domów mody. Kreacjami zachwyciły m.in. Helen Mirren, Bella Hadid, Marion Cotillard, Jessica Chastain czy Jodie Foster. Co ciekawe na tegorocznym festiwalu w Cannes króluje naturalny look! Siwe włosy Andie MacDowell, make-up no make-up Carli Bruni i proste fryzury zdominowały galę, co zachwyca komentujących.

Zobacz także: Doda na festiwalu w Monako 2021. Szałowa kreacja i nowy projekt gwiazdy

74. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes zakończy się w sobotę, a do tego czasu gwiazdy będą prezentowały imponujące kreacje i z pewnością nie zabraknie też modowych wpadek. Najgłośniej komentowaną kreacją festiwalu w Cannes jest biało-czarna suknia Belli Hadid z domu mody Jean Paul Gautier. Suknia podkreśliła idealną figurę modeli i prezentowała się elegancko i z klasą.

Anthony Harvey/Shutterstock / Rex Features/East News

Helen Mirren zachwyciła na tegorocznej ceremonii otwarcia festiwalu w Cannes. Aktorka postawiła na stylizację w żółtym kolorze od Dolce & Gabbana, którą uzupełniła pięknym naszyjnikiem z naturalnymi kamieniami.

Zobacz także
Rex Features/East News

Z kolei Jodie Foster, która w tym roku odebrała prestiżową statuetkę zdecydowała się na bogato zdobioną, kolumnową suknię od Givenchy. Pięknie i z klasą!

LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Marion Cotillard, gwiazda filmu "Annette", postawiła na metaliczną suknię na jedno ramię od Diora. Od tej sukni trudno oderwać wzrok.

LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

Największym zaskoczeniem na festiwalu było pojawienie się dawno niewidzianej aktorki Andie MacDowell, która jest też twarzą marki L'Oreal. Gwiazda zachwyciła nie tylko oryginalną kreacją, ale i fryzurą. Andie MacDowell na czerwonym dywanie zachwyciła naturalną fryzurą z siwymi włosami, których nie zamierza maskować. Wygląda na to, że mocne makijaże powoli wychodzą z mody i w tym roku rządzi naturalny look.

SplashNews.com/East News

Jessica Chastain zdecydowała się na klasykę i wybrała suknię z kolekcji Dior Couture z delikatnymi przezroczystościami, które nadają jej charakteru.

Rex Features/East News

Na ceremonii otwarcia festiwalu w Cannes 2021 nie mogło zabraknąć Carli Bruni, która nie zawiodła i zachwyciła cekinową suknią na jedno ramię od Celine.

David Fisher/Shutterstock /Rex Features/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama