Monica Bellucci na łóżku Monica Bellucci na czerwonym dywanie Monica Bellucci w czarnej sukience z dekoltem Monica Bellucci z czerwonymi ustami Monica Bellucci w czerwonej sukience
Monica Bellucci na łóżku
EastNews
1/6
Monica Bellucci na łóżku
EastNews

Lubisz niewymuszony luz, naturalne piękno i włoski przepych? Zainspiruj się stylem życia Moniki Bellucci i przemyć do swojej codzienności odrobinę la dolce vita". Podpowiedź: w cenie są piękne ubrania (koniecznie czarne!), dobre kosmetyki (w szczególności czerwona szminka), pyszne jedzenie (w gronie znajomych!), kosmopolityczne nastawienie i... szybkie samochody (jak z kultowego włoskiego wyścigu Mille Miglia)!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

 

2/6
Monica Bellucci na czerwonym dywanie
EastNews

Monica o sporcie i stylu: Zamiast iść na siłownię, po prostu ubieram się na czarno. Takie rozwiązanie jest bardziej praktyczne i sprawia mi więcej frajdy."

 

Nie podejrzewamy Moniki o świadome zniechęcanie ludzi do aktywności fizycznej. Jak na prawdziwą Włoszkę przystało, gwiazda po prostu żyje zgodnie z zasadą nic na siłę". Rezygnując z siłowni, Monica skupia się na aktywnościach, które sprawiają jej frajdę: pływaniu (4 razy w tygodniu!), kick-boxingu i capoeirze. Skąd zamiłowanie do czerni w stylizacjach? Ten trick pomaga optycznie wyszczuplić sylwetkę. :)

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

3/6
Monica Bellucci w czarnej sukience z dekoltem
EastNews

Monica o samochodach: To, jaki samochód prowadzimy, wiele o nas mówi."

 

Ojczyzna Fiata, Lamborghini, Ferrari, Maserati i Alfa Romeo jest nierozerwalnie związana z samochodami. W końcu to we Włoszech odbywa się kultowy wyścig Mille Miglia, przyciągający nie tylko fanów motoryzacji, ale też gwiazdy! Ten historyczny, wytrzymałościowy rajd przebiegał ulicami północnej Italii w latach 1927-1957.  Reinkarnacja legendarnego wydarzenia obecnie trwa cztery dni i jest prawdziwym festiwalem zabytkowych perełek motoryzacji. Zaintrygowani? Wejdźcie na stronę rajdu, którego tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-23 maja.

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

4/6
Monica Bellucci z czerwonymi ustami
EastNews

Monica o makijażu: Jeśli chcesz, by mężczyzna cię zauważył, po prostu pomaluj usta na czerwono."

 

Dbając o urodę, pamiętaj o umiarze. Znakiem rozpoznawczym Moniki Bellucci jest rozsądne podkreślanie naturalnego piękna i... czerwień na ustach. Pewnie zgadzasz się z nami, że gwiazda świetnie na tym wychodzi!

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

5/6
Monica Bellucci w czerwonej sukience
EastNews

Monica o kosmopolityzmie: Żyję w Paryżu, ale czuję, że jestem córką Europy."

 

Nieodłącznym elementem włoskiego stylu życia są podróże i docenianie piękna niezależnie od miejsca. Monica czuje się stuprocentową Włoszką, mimo że żyje w Paryżu. Doceniając ogromny dorobek kulturowy swojego kraju, gwiazda uważa się za obywatelkę Starego Kontynentu.

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

6/6
Monica Bellucci w zielonej sukni
EastNews

Monica o jedzeniu: Kiedy jem z przyjaciółmi, przeżywam prawdziwe uniesienie. To wtedy naprawdę cieszę się życiem."

 

Monica nie stosuje diety, a i tak zawsze wygląda rewelacyjnie. Według aktorki (i wszystkich Włochów!) jedzenie jest niezwykle ważną częścią życia. Pizza, makarony i lazania są jak najbardziej wskazane - o ile zadbasz o doborowe towarzystwo i... umiar.

 

Partnerem publikacji jest Cisowianka Perlage.

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Monica Bellucci