Michał Szpak na urodzinach Vivy Michał Szpak na urodzinach Vivy Michał Szpak na urodzinach Vivy Michał Szpak na urodzinach Vivy Michał Szpak na urodzinach Vivy
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons
1/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Michał Szpak po raz kolejny pokazał, że nie obchodzą go trendy tylko klasyki stylu legend rocka!

 

Zobacz też: Trendy wiosna-lato: grunge w wydaniu glamour

 

Ramonesi, Sex Pistolsi czy The Clash – członkowie tych legendarnych kapel w pewnym momencie pokazali swoje własne, odjechane wersje szkolnych uniformów – a teraz dołączył do nich Michał Szpak. Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby lepiej się przyjrzeć jego reinterpretacji mundurka.

 

2/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Michał Szpak był jedną z wielu gwiazd, które przybyły na imprezę z okazji 20-lecia Vivy! Z tej okazji postawił on na odjechaną stylizację, w której ugrzeczniony mundurek szkolny ścierał się z klasykami garderoby gwiazd rocka.

3/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Wokalista miał na sobie czarny, dopasowany blezer od Balmain z lekko błyszczącymi klapami, szkolną aplikacją na piersi i złotym guzikiem. Pod spód Michał założył śnieżnobiałą koszulę z kołnierzem w stójkę. To ten grzeczny pierwiastek jego stylówki. 

4/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Z kolei wszystkie pozostałe elementy stylizacji Szpaka były niczym ze sceny na festiwalu w Reading. Do swojego szkolnego blezera dobrał on superobcisłe, skórzane spodnie i ciężkie, motocyklowe buty za kostkę z czarnej skóry z ozdobnym tłoczeniem, ściętymi noskami i paskami przy cholewie.

5/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Ale równie ważne są dodatki. Wokalistka miał na sobie bardzo modne w tym sezonie okulary awiatorki bez mostka i z wygiętym drucikiem na wysokości linii brwi. W tych przeźroczystych, błękitnych okularach wyglądał ekstra! Trochę Marilyn Manson, trochę Ozzy Osbourne.

6/6
Michał Szpak na urodzinach Vivy
Ons

Swoją stylizację Michał podkręcił miedzianym zegarkiem na złotym pasku, paroma prostymi bransoletkami z rzemyków i koralików, oversize'owym sygnetem i czarnym manicurem. Co myślicie o jego rockowej wersji szkolnego mundurka? My patrząc na jego zdjęcia w głowach słyszymy hit Ramonesów ♪~ ᕕ(ᐛ)ᕗ

 

 

Więcej na temat Viva! Michał Szpak