Kim Kardashian to najbardziej znana celebrytka na świecie, której krągłości to znak rozpoznawczy. Kardashianka zawsze chętnie podkreśla swoją pupę i biust, dobierając kuse, obcisłe i wydekoltowane stylizacje. Dzięki temu nieustannie jest o niej głośno, a w Polsce ma już swoje wierne fanki. Zobacz: Kim Kardashian nosi ubrania polskiej projektantki!

Reklama

Największą z nich jest Marta Grycan. Celebrytka uwielbia luksusowe marki i może pozwolić sobie na kopiowanie Kim, a wychodzi jej to perfekcyjnie. Największą furorę zrobiła ostatnio, kiedy pokazała na Instagramie zdjęcie niemalże w identycznej stylizacji co Kardashian. Teraz jednak posunęła się o krok dalej. Na jednym z portali społecznościowych zamieściła dwie fotografie.

Na jednej z nich pozuje w makijażu inspirowanym Kim, podkreślającym kości policzkowe, eksponującym usta i oczy. Druga z kolei przedstawia celebrytkę prezentującą się w sukience z bardzo głębokim dekoltem i w szpilkach. Na ramiona ma narzucony wełniany płaszcz. Co ciekawe, taką samą kreację nosiła już Kardashianka, a na Instagramie pojawiło się kilka komentarzy dotyczących kopiowania posiadaczki najsłynniejszej pupy świata.

Marta wygląda jak zagubiona siostra Kim?

Zobacz: Grycanka pokazała brzuch. Nie jest to trafiona stylizacja

Zobacz także


Reklama

:

Reklama
Reklama
Reklama