Reklama

Na tegorocznym rozdaniu nagród BAFTA Margot Robbie nie przyznano co prawda statuetki, ale z całą pewnością zdobyła tytuł najlepiej ubranej gwiazdy. Zobacz tę kreację!

Nagroda pocieszenia

Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych przyznała swoje nagrody po raz 72. Margot Robbie była nominowana w kategorii "aktorka drugoplanowa" za rolę w "Marii, królowej Szkotów", ale nie dostała statuetki. Za to światowi krytycy mody nie przestają zachwycać się jej kreacją. Co miała na sobie?

Zobacz także

Z szafy Chanel

Chanel, oczywiście! Suknia o podkreślającym figurę fasonie syrenki w całości wyszywana jest srebrzysto-białymi cekinami i wykończona tiulową, asymetryczną falbaną w czerni i głębokim odcieniu granatu. Takie same falbany zdobią wąskie, krótkie rękawy. Dodatkowo przód i dół sukni, rękawy i talię zdobi kolorowy haft z granatowych i bursztynowych kamieni.

East News

Ponieważ suknia jest tak bogato zdobiona, aktorka zdecydowała się na minimalistyczne dodatki: niewielkie kolczyki, proste sadałki i gładką fryzurę. Nowoczesne akcenty stanowią niebieski makijaż oczu i ciemny manikiur. Podziwiamy - brawo, Margot Robbie, wiwat, Chanel!

Reklama

ZOBACZ TAKŻE: BAFTA 2019: Księżna Kate w sukni Alexandra McQueena przyćmiła światowe gwiazdy. Oddała hołd Dianie!

Reklama
Reklama
Reklama