Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka
ONS
Skąd ten uśmiech?
1/6
Marcelina Zawadzka
ONS

 

Marcelina Zawadzka była gościem pokazu najnowszej kolekcji duetu modowego Paprocki&Brzozowski. To pierwsze publiczne wyjście prezenterki Telewizji Polskiej od czasu ogłoszenia rozstania z Mikołajem Roznerskim. Informację o tym, że związek tej razy się zakończył jako pierwszy podał magazyn "Flesz". Było to zaledwie tydzień temu. Jak Marcelina Zawadzka miewa się po zerwaniu? Te zdjęcia mówią same za siebie!

 

Zobacz też: Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski ROZSTALI SIĘ! Pamiętacie jak zaczęła się ich miłość?

 

Gwiazda wyglądała świetnie! Dopasowana, cekinowa suknia, ponętny dekolt... Było na co popatrzeć. Uwagę przykuwał pewien detal. Jaki? Sprawdźcie na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: „Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu’’. TYLKO U NAS Marcelina Zawadzka opowiada o trudnych początkach

2/6
Marcelina Zawadzka
ONS

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski nie chcą mówić o przyczynach rozstania. Znajomy pary mówią jednak, że powodem rozpadu związku pary miał być brak czasu. Ona - jedna z największych gwiazd TVP, on - rozchwytywany aktor. Obojgu trudno było znaleźć wolne chwile na pielęgnowanie uczucia. 

3/6
Marcelina Zawadzka
ONS

Na szczęście Marcelina Zawadzka nie daje po sobie poznać, że niepowodzenie w życiu prywatnym w jakikolwiek sposób na nią wpłynęło. Prezenterka na pokazie wyglądała bosko! Zmysłowa kreacja, piękny makijaż i fryzura sprawiły, że Marcelina wzbudzała zainteresowanie wszystkich. Uwagę zwracał pewien detal jej wyglądu... Jaki?

4/6
Marcelina Zawadzka
ONS

 

Chodzi o szeroki, promienny uśmiech Marceliny Zawadzkiej, który od jakiegoś czasu zdobi niemal niewidoczny aparat ortodontyczny. Gwiazda zdecydowała się na jego założenie nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych.

- Założyłam aparat ze względów zdrowotnych. Mam zgryz, który źle się układa i bolała mnie cała żuchwa. Często na zmianę pogody miałam w nocy nerwowy zacisk szczęki i nie mogłam spać! A rano z kolei bardzo ciężko mi się mówiło - zdradziła jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem".

5/6
Marcelina Zawadzka
ONS

Jak Wam się podoba wieczorowy look Marceliny Zawadzkiej?

6/6
Marcelina Zawadzka
ONS

My jesteśmy pod wrażeniem!

Więcej na temat Marcelina Zawadzka