Małgorzata Socha, księżna Kate Małgorzata Socha schudła 15 kilo! Gosia Baczyńska na CSIO w Sopocie Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej Księżna Kate i książę William w Warszawie
Małgorzata Socha, księżna Kate
East News
1/8
Małgorzata Socha, księżna Kate
East News

Małgorzata Socha zamówiła sukienkę księżnej Kate, zaprojektowaną przez Gosię Baczyńską? Żona księcia Williama pojawiła się w kreacji polskiej projektantki w czasie balu, który odbyła się w Łazienkach, podczas oficjalnej wizyty książęcej pary w Warszawie. Księżna Kate zachwyciła w białej sukni z roślinnym motywem, podkreślającym talię oraz spódnicą z nieregularnymi, pionowymi falbanami. Ta kreacja wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Wiele kobiet zamarzyło, by również mieć suknię Gosi Baczyńskiej! Wśród nich miała znaleźć się również Małgorzata Socha, o czym informuje "Fakt". Aktorka miała zamówić identyczny model, by pokazać się w nim na salonach w czasie nadchodzącej jesieni. Ile w tym prawdy? Sprawdziliśmy!

 

Zobacz też: Księżna Kate poprawiała urodę?! Krzysztof Gojdź nie ma wątpliwości!

 

Odpowiedź na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Książę George i księżniczka Charlotte niechętnie opuszczali Polskę. Co robili w Warszawie?

2/8
Małgorzata Socha schudła 15 kilo!

Według informacji "Faktu", Małgorzata Socha miała zamówić u Gosi Baczyńskiej dokładnie taką samą sukienkę, jak ta, którą księżna Kate miała na sobie podczas balu w warszawskich Łazienkach. Ile w tym prawdy? Zapytaliśmy u źródła. Odpowiedź na kolejnej stronie fotogalerii.

3/8
Gosia Baczyńska na CSIO w Sopocie
ONS

W salonie Gosi Baczyńskiej nikt nie słyszał o tym, aby Małgorzata Socha zamówiła sobie taką samą sukienkę u projektantki jak miała księżna Kate na przyjęciu w Łazienkach. I raczej mija się to z prawdą. 


Natomiast potwierdzają, że "efekt Kate" działa. 

Jest bardzo duże zainteresowanie na skalę światową i zamówienie na sukienkę Kate będą realizowane do różnych zakątków świata - mówi nam Agnieszka Oleszczyk z agencji Lime Light zajmującą się PR Gosi Baczyńskiej.

4/8
Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej
East News
5/8
Księżna Kate i książę William w Warszawie
East News
6/8
Księżna Kate pokłóciła się z księciem Williamem w Warszawie przed balem w Łazienkach Królewskich?
ONS.pl
7/8
Księżna Kate zachwyciła w białej sukni na balu w Łazienkach! Ładniej od Agaty Dudy? ZDJĘCIA
8/8
Księżna Kate zachwyciła w białej sukni na balu w Łazienkach! Ładniej od Agaty Dudy? ZDJĘCIA