Kożuchowska, Socha, Woźniak-Starak na pokazie Jemioła
ONS.pl

Znani projektanci mody przyzwyczaili nas, że swoje najnowsze kolekcje prezentują na wieczornych eventach. Łukasz Jemioł, ulubieniec gwiazd, postanowił jednak zrobić wyjątek i swoją najnowszą linię pokazał w ciągu dnia niemal w środku tygodnia. To jednak nie było żadną przeszkodą dla gwiazd, które znalazły czas i zjawiły się na pokazie. I to w licznym gronie! Nie zabrakło zwłaszcza tych, które chętnie sięgają po stroje projektanta - na czele z Małgorzatą Sochą. Pojawiła się także Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Zielińska, Zosia Ślotała, Marta Żmuda Trzebiatowska czy Karolina Szostak. Zobaczcie poniżej, jak prezentowały się wszystkie gwiazdy!

1/6
Małgorzata Socha w białym total looku na pokazie Jemioła
ONS.pl

Małgorzata Socha bez wątpienia jest jedną z największych muz i fanek Łukasza Jemioła. Aktorka bardzo często stawia na elementy z jego kolekcji. Na jego pokazie postawiła na biały total look, którym może inspirować się każda kobieta. Małgorzata Socha udowodniła też, że nie należy obawiać się białych botków. W końcu są hitem!

2/6
Małgorzata Kożuchowska w białych botkach
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska również wybrała białe botki. Warto zwrócić uwagę, że żadne inne buty nie pasowałoby tak dobrze do tego looku! Inne kolory mogłoby zwyczajnie przytłoczyć stylizację aktorki.

 

3/6
Agnieszka Woźniak-Starak w pluszowym płaszczu na pokazie Łukasza Jemioła
ONS.pl

Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na sukienkę we wzory. Jej look dopełniał pluszowy płaszcz, który był hitem tej zimy, a także zamszowe kozaki. 

4/6
Katarzyna Zielińska na pokazie Łukasza Jemioła
ONS.pl

Katarzyna Zielińska wybrała spodnie z lampasami, które królowały zimą. Do tego zamknęła wiosnę w pudełku! Jej oryginalna przezroczysta torebka o kształcie pudełka ujawniła wszystkie tajemnice - Katarzyna Zielińska na co dzień nosi przy sobie kwiat, kosmetyki Chanel i... batonika. 

5/6
Warnke, Żmuda-Trzebiatowska i Ślotała na pokazie Jemioła
ONS.pl

Na pokazie zjawiły się także Katarzyna Warnke, Marta Żmuda Trzebiatowska i Zosia Ślotała, które również są wiernymi fankami projektanta. 

 

6/6
gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła
ONS.pl

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Anna Kalczyńska i Karolina Szostak także były obecne na pokazie i chętnie pozowały do zdjęć.