Małgorzata Rozenek w jasnej stylizacji z pieskami
Instagram

Małgorzata Rozenek połączyła ubrania z sieciówek z luksusową marką. Wiemy, gdzie je kupiła!

Małgorzata Rozenek w jasnej stylizacji z pieskami
Instagram

Małgorzata Rozenek to prawdziwa mistrzyni w łączeniu ubrań z popularnych i sieciówek z tymi z kolekcji luksusowych marek! Gwiazda często wykorzystuje takie zestawienia w swoich stylizacjach i zawsze zachwyca wyglądem. Tym razem postawiła na total look w jasnych kolorach. Zobaczcie niżej, w jakich sklepach kupiła swoje ubrania!

Małgorzata Rozenek w ubraniach z sieciówek i nie tylko

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na spotkanie organizowane w jednej z warszawskich restauracji. Gwieździe towarzyszył oczywiście mąż Radosław Majdan, a także ukochane buldogi. Małgorzata Rozenek jak zwykle zwracała uwagę swoją stylizacją. Tym razem gwiazda postawiła na miks ubrań z sieciówek, a także bardzo luksusowy dodatek.

Małgorzata Rozenek wybrała kurtkę z H&M, spódnicę z imitacji zamszu z kolekcji marki Bershka za 79,90 złotych, torebkę Pinko, a do tego wszystkiego dobrała buty Bottega Veneta. Nie jest tajemnicą, że obuwie z kolekcji tej marki kosztuje zazwyczaj ponad 2 tysiące złotych. Trzeba więc przyznać, że gwieździe udało się świetnie zmiksować ubrania z niedrogich sieciówek z luksusowymi dodatkami. Lubicie jej styl?

 

Spódnica Małgorzaty Rozenek pochodzi z kolekcji marki Bershka

spódnica Małgorzaty Rozenek z Bershki
Mat. prasowe

Gwiazda połączyła ubrania z sieciówek z luksusowymi dodatkami

Małgorzata Rozenek z pieskami

Małgorzata Rozenek wybrała jasny total look

Małgorzata Rozenek w jasnej stylizacji

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23