Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan święcą koszyczek

Stylowa Małgorzata Rozenek-Majdan poświęciła koszyczek wielkanocny. Jej garnitur robił wrażenie. Wiemy, gdzie go kupisz!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan święcą koszyczek

Małgorzata Rozenek-Majdan pielęgnuje wielkanocne tradycje. Wraz ze swoim mężem i synami wybrała się w Wielką Sobotę do kościoła, aby poświęcić koszyczek, w którym umieściła świąteczne smakołyki. Małgorzata Rozenek-Majdan nawet w tak codziennej sytuacji zadała szyku. Ciężko było przejść obojętnie obok jej wiosennego looku. Wiemy, gdzie upolujecie taki sam garnitur, jaki miała na sobie Małgosia!

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną święci wielkanocny koszyk

W niedawnym wywiadzie, jakiego Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła "Gazecie Wyborczej", gwiazda wyznała, że odwróciła się nieco od Kościoła. 

Zaczęłam odchodzić od Kościoła, bo nie zgadzam się z jego stanowiskiem w wielu ważnych dla mnie sprawach, m.in. in vitro, osób LGBT czy antykoncepcji. Nie akceptuję uwikłania Kościoła w politykę, silnego wpływu na państwo, tuszowania przypadków pedofilii wśród księży - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek znów w ogniu krytyki. Internautka zarzuca jej, że nie zajmuje się dziećmi. Odpowiedziała!

Mimo wszystko celebrytka obchodzi święta. Fotoreporterzy spotkali ją, gdy wraz z Radosławem Majdanem i jej synami szła do kościoła, aby poświęcić wielkanocny koszyczek. Cała czwórka wyglądała bardzo stylowo. Jednak największą gwiazdą w tym towarzystwie była oczywiście Małgorzata. Gwiazda tym razem postawiła na zjawiskowy, biały garnitur w różowe flamingi z metką Vicher. Małgorzata Rozenek-Majdan dobrała do niego białe szpilki.

Jak wam się podoba jej wiosenna stylizacja?

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze od Vicher

Cała czwórka prezentowała się bardzo stylowo

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i synami

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08