Małgorzata Kożuchowska wychodzi z Pytania na Śniadanie
Fleszstyle

Małgorzata Kożuchowska w długim kolorowym swetrze w PnŚ. Fajnie wyglądała? ZDJĘCIA

Małgorzata Kożuchowska w długim kolorowym swetrze w PnŚ. Fajnie wyglądała? ZDJĘCIA
Małgorzata Kożuchowska o diecie
Newsy
Jak ćwiczy Małgorzata Kożuchowska? "Jestem przestarzałym typem!" WIDEO
Jak ćwiczy Małgorzata Kożuchowska? "Jestem przestarzałym typem!" WIDEO

Kiedy Małgorzata Kożuchowska pojawia się na salonach zachwyca nie tylko stylizacją, ale i doskonałą figurą. Jak aktorka dba o swoje ciało? Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska wcale nie lubi się przemęczać na siłowni. Lubi sport, ale taki, gdzie można z kimś rywalizować! Nie jestem typem, który biega na siłownię, nie mam tego w genach, nie sprawie mi to przyjemności. Zawsze lubiłam sporty na łonie natury, rower, jezioro, kajaki, tenis. To co ma w sobie szczyptę rywalizacji, no i można uprawiać więcej niż z jedną osobą. Ja to po prostu lubię. Reszta troszkę mnie męczy. Ale może jestem po prostu przestarzałym typem - mówi Małgorzata Kożuchowska. Zobacz także: Czapka, rower, sportowe buty, dżinsowe szorty - w takim wydaniu Kożuchowskiej jeszcze nie widzieliśmy! ZDJĘCIE   Małgorzata Kożuchowska na premierze filmu Kochaj.   Małgorzata Kożuchowska kocha rower!

Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta Dudę
Eastnews
Newsy
Małgorzata Kożuchowska odznaczona przez prezydenta krzyżem kawalerskim. Co docenił Andrzej Duda?
Zobacz zdjęcia aktorki z prezydentem!

Prezydent Andrzej Duda odznaczył dziś Małgorzatę Kożuchowską Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.  Aktorka została odznaczona "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Jednak na stronie prezydenta po jej nazwisku następuje informacja, że została odznaczona " za wybitne zasługi w działalności na rzecz ujawniania prawdy historycznej o zbrodniach nazistowskich i komunistycznych, za działalność państwową i publiczną". W sieci nastąpiło zamieszanie za co Małgorzata Kożuchowska została oznaczona.     W niektórych mediach źle odczytano, za co aktorka dostała order, a Internauci podchwycili temat i zaczęli się oburzać, dlaczego Kożuchowska dostaje order za " ujawniania prawdy historycznej o zbrodniach nazistowskich i komunistycznych". Mało kto zauważył, że kolejny zapis po nazwisku aktorki tyczy się następnych osób. Uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych odbyła się w Belwederze. Andrzej Duda odznaczył dzisiaj m.in. Halinę Frąckowiak i Anitę Włodarczyk. Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wystąpi w TzG? Aktorka pokazała ZDJĘCIE i przyznaje: "Taka miła niespodzianka"   Małgorzata Kożuchowska podczas odznaczania przez Andrzeja Dudę Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.   Małgorzata Kożuchowska została odznaczona  za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej.

Małgorzata Kożuchowska pociesza Pawła Fajdka po fatalnej porażce
East News
Newsy
Kożuchowska radzi Pawłowi Fajdkowi po fatalnej porażce w Rio: "Potrzebuje psychologa. Kobiety są silniejsze psychicznie"
Zgadzacie się z Kożuchowską?

To był jeden z najgorszych dni w karierze Pawła Fajdka. Typowany do złotego olimpijskiego medalu polski młociarz odpadł już w eliminacjach konkursu rzutu młotem i nie powalczy w Rio o medale. Polak długo nie mógł podnieś się z murawy stadionu olimpijskiego, gdzie długo przeżywał swoją porażkę. Po powrocie do wioski olimpijskiej nagrał wzruszający film, w którym przeprasza za swój występ. Występ, który na Facebooku skomentowała Małgorzata Kożuchowska . Małgorzata Kożuchowska komentuje porażkę Pawła Fajdka Paweł Fajdek, jestem z Tobą, trzymaj się! Jesteś Wielkim Mistrzem, ale przede wszystkim człowiekiem! I jak każdy masz prawo do gorszego dnia, chwili słabości. Wierzę, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą! Trzymam za Ciebie kciuki! - napisała na Facebooku. - Odpocznij, nie przejmuj się, czekam na kolejne Twoje sukcesy!!! Z wyrazami szacunku, Małgosia Pod wpisem jest też krótka odpowiedź Pawła Fajdka: Dziękuję Gosiu Ale to nie koniec, bo pod zdjęciem wywiązała się rozmowa. Głos zabrała sama Ilona Łepkowska. Ok, Małgosiu, słowa wsparcia w takim momencie ważne, ale... Co dalej? Wydaje mi się, że chyba Paweł Fajdek powinien więcej pracować z psychologiem - bo to chyba psychika okazała się najsłabszą stroną. Porównajmy to z Anitą Włodarczyk - perfekcyjne przygotowanie na ten jeden, jedyny dzień i psychika jak stal! A tu, owszem, wzruszający, ale płacz. A nie sportowa złość, że jeszcze pokażę, na co mnie stać! Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała: Fajdek musi się teraz odbić od dna i w tym musi mu pomóc psycholog. Nie wierzę, że nie znajdą sił, żeby pokazać, że to był wypadek przy pracy. Życzę im tego z całego serca. A kobiety? Anita jest nie do pokonania! Niesamowita. Kobiety są silniejsze psychicznie, co nie znaczy, że zwycięstwo przychodzi im łatwiej. Zgadzacie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner