Magda Mołek

Magda Mołek pokazała sylwestrową stylizację, która pochodzi... z drugiej ręki!

Magda Mołek

Magda Mołek często zachwyca swoimi stylizacjami, a każdy jej look jest naprawdę dopracowany. Nic dziwnego, że fanki uwielbiają się na niej wzorować i ubierać tak jak ona. Prezenterka zna trendy, a jej ubiór jest tego dowodem.

Czy ciężko jest zdobyć takie elementy garderoby? Okazuje się, że Magda należy do kobiet, które kupują ubrania z drugiej ręki! Tym sposobem w jej szafie oprócz nowości znajdują się również rzeczy używane. Spodziewaliście się tego?

Zobacz także: Magda Mołek jest w ciąży?! Mamy komentarz gwiazdy TVN: "W kwestii rozmiarów brzucha..."

Garderoba Magdy Mołek 

Styl Magdy Mołek jest pełen elegancji i szyku. Nic więc dziwnego, że ma swoich naśladowców. Prezenterka przyznała, że często kupuje używane ubrania, bo wtedy łatwiej jest znaleźć coś niepowtarzalnego. Jednocześnie jest to mały krok w dbaniu o planetę: 

Czy podoba Wam się moja stylizacja? Bez względu na odpowiedź 😉przyznam się Wam, że choć miałam je tu pierwszy raz na sobie, to każda z tych rzeczy: spódnica, golf i żakiet są używane 💚 Kupuję ubrania z drugiej ręki, bo lubię polować na prawdziwe perełki i staram się swoimi wyborami/decyzjami dbać o planetę.

Co sądzicie o ubraniach kupionych przez Magdę? Wiele z zaproponowanych przez nią stylizacji spokojnie można ubrać na Sylwestra i wyglądać jak gwiazda! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)

Dziennikarka oprócz tego, że kupuje, również puszcza w obieg własną garderobę, która nie jest jej już potrzebna. Dzięki temu można zdobyć takie perełki jak suknia z Balu Fundacji TVN!

Jeśli macie tak samo - to dziś razem z @less_app otwieram dla Was moją szafę! Pamiętacie moją sukienkę z Balu Fundacji TVN? A tę z Festiwalu w Sopocie? Te i kilkanaście innych moich ubrań i butów, szukają nowych właścicieli 💥 Zapraszam 💥

Ekologia i szacunek do planety to nie jedyne dobre rzeczy, które wynikają ze sprzedaży garderoby Magdy Mołek. Dziennikarka na sprzedaż swoich ubrań zdecydowała się już na początku jesieni, a cały zysk trafiał na cele fundacji Rodzić Po Ludzku.

Co sądzicie o ubraniach zdobytych przez dziennikarkę? Mołek kupuje ubrania z drugiej ręki. 

Magda Mołek w turkusowym płaszczu
Instagram

Na jej stylu wzoruje się wiele Polek. Dziennikarka doskonale zna panujące trendy. 

Magda Mołek w różowej sukience na festiwalu top of the top
East News

 

Więcej na temat Magda Mołek
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13