Magda Mołek w fioletowej bluzce

Magda Mołek jest w ciąży?! Mamy komentarz gwiazdy TVN: "W kwestii rozmiarów brzucha..."

Magda Mołek w fioletowej bluzce

Magda Mołek jest w ciąży i wkrótce po raz trzeci zostanie mamą? Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" skomentowała plotki na swój temat! Ponad tydzień temu Magda Mołek zastąpiła Joannę Krupę i poprowadziła wielki finał ósmej edycji "Top Model". Właśnie wtedy niektórzy internauci zaczęli zastanawiać się, czy gwiazda TVN jest w trzeciej ciąży. W sieci pojawiły się głosy, że u Magdy Mołek widać już zaokrąglony brzuszek! Teraz dziennikarka zdradziła, czy rzeczywiście zostanie mamą! Zobaczcie, co napisała o swoim brzuszku!

Magda Mołek dementuje plotki o ciąży

Magda Mołek opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis w którym skomentowała plotki na temat trzeciej ciąży i odniosła się do komentarzy o swoich brzuszku. Gwiazda TVN zdradziła, że wcale nie spodziewa się dziecka! 

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”- napisała na Instagramie. 

Co jeszcze napisała gwiazda TVN? Jak komentuje swój brzuszek?

W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów?- dodała gwiazda TVN. 

Jak na wpis Magdy Mołek zareagowali internauci? Spójrzcie tylko na te komentarze!

- Jest Pani naturalna i prawdziwa❤️
- Otóż to🙌🙌🙌🙌 Uwielbiam Panią 🙌🙌🙌 mój brzuch tez😉🙌😉
- Jak bardzo potrzebny post 😍 i jak bardzo się utożsamiam 🤔👏
- Idealnie napisane!👌🏻💗💗💗- komentują fani.

Zobaczcie cały wpis Magdy Mołek! 

Zobacz także: Im starsze, tym piękniejsze! Zobacz największe gwiazdy telewizji kiedyś i dziś! Kto zmienił się najbardziej?

Magda Mołek skomentowała plotki na temat ciąży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy tydzień temu poprowadziłam finał @topmodelpolskatvn posypały się komentarze dotyczące mojego brzucha. Nie pierwszy raz, bo już kiedyś czytałam tutaj pytania o ciążę albo o „coś do ukrycia” albo „coś do powiedzenia” 🍅 Pytająca/y nie był zainteresowany moją odpowiedzią a przeczenie zbywał/a hasłem „no dobra, dobra, i tak zobaczymy”. W kwestii rozmiarów brzucha, dawno już pożegnałam swój perfekcjonizm, bo przez lata przyprawiał mnie - nomen omen - o jego ból. Jakże uwalniająca jest moja świadomość, że tenże publicznie omawiany BRZUCH pozwolił mi nosić a potem urodzić dwóch wspaniałych synów. Że to On daje mi siłę. On trzęsie się, gdy śmieję się do rozpuku, On się spina, gdy się denerwuję, wreszcie to On pozwala mi czuć „motyle”, gdy dzieje się coś wyjątkowego. Wiem, że w czasach gdy sprzedaje się wszystko co płaskie (brzuchy szczególnie) mój okazuje się być odstępstwem od ...czasów? Pomyślałam więc, że „wolne brzuchy” są jak wolne sądy - niezbędne dla sprawiedliwości i równości społecznej 😁Pozdrawiam Was, Dziewczyny, którym zdarzyło się słyszeć głupie uwagi bądź zauważać badawcze spojrzenia! Nie dajmy się zwariować! Uwolnijmy energię z brzuchów! Dajmy im żyć! Być zmiennymi! KOBIETA ZMIENNĄ JEST? Brzuch też ❤️Miłego wieczoru ⭐️#brzuch #brzuchasprawapolska

Post udostępniony przez ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek)

Gwiazda TVN zdementowała informacje o ciąży.

Mołek na finale TOp Model
East News

Zobacz sukienki w stylu Magdy Mołek!

 

Więcej na temat Magda Mołek
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41