Księżna Kate i torebka Chanel
East News

Księżna Kate uwielbia nosić kobiece sukienki - w nich czuje się niezwykle elegancko i trzeba przyznać, że wygląda w nich rewelacyjnie. Ostatnim czasy księżna decyduje się jednak na spodnie. Upodobała sobie szczególnie jeden fason spodni - kuloty, czyli spódnico-spodnie sięgające mniej więcej do połowy łydki. Kuloty były popularne głównie w latach 90., ale jak widać m.in. za sprawą Kate wracają do łask!

Zobacz także: Księżna Kate w sukience midi w kwiaty. Niemal identyczną znajdziecie w sieciówkach już za 50 zł!

Jak księżna Kate ograła ten model spodni? Zobaczcie poniżej zdjęcia i oceńcie look księżnej. Czy kuloty, które są teraz w jesiennych trendach, zaburzyły proporcje jej sylwetki?

Zobacz także: Look jak milion dolarów, a to... Zara! Księżna Kate zachwyciła w spodniach z sieciówki

1/3
Księżna Kate w zielonych szerokich spodniach
East News
 

Księżna Kate założyła oliwkowe kuloty. Ten fason jest obecnie bardzo popularny w sezonie jesień/zima 2019, jednak nie każda z kobiet może sobie na nie pozwolić. Dlaczego? Kuloty bardzo często dodają optycznie kilka kilogramów. Ale spokojnie, księżnej Kate to nie grozi :)

2/3
Księżna Kate i torebka Chanel
East News

Księżna Kate dobrała do kulotów bordowe dodatki - buty na obcasie i bordową torebkę Chanel. Klasa sama w sobie! Jesteśmy na tak!

Jak oceniacie jej look?

3/3
Księżna Kate w kulotach z Zary
East News

Księżna Kate upodobała sobie ten fason spodni. Kuloty bardzo jej pasują! Kate jest niezwykle szczupła i nawet jeśli ją pogrubiają optycznie, niemal tego nie widać!

Więcej na temat Księżna Kate