księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate kocha kosmetyki z tym magicznym składnikiem! Sprawdź, dlaczego!

księżna Kate piękne zdjęcia
East News

Księżna Kate od zawsze zachwyca perfekcyjną cerą - gładką, jędrną, odżywioną, pozbawioną przebarwień czy krostek. Teraz każda kobieta będzie mogła tak wyglądać, bo właśnie odkryliśmy sekret Kate! Do tej pory księżna inspirowała nas swoimi stylizacjami. Wszyscy w końcu doskonale znają "efekt Kate" - gdy księżna pokazuje jakiekolwiek ubranie czy dodatek, wszystko natychmiast znika ze sklepów! Gwarantujemy - teraz będzie identycznie w przypadku urodowych trików księżnej.

Jak księżna Kate dba o cerę?

Jak się okazuje, księżna Kate uwielbia kosmetyki z olejkiem lawendowym. Ten prosty składnik gwarantuje mnóstwo korzyści dla cery. W kosmetyce jest wykorzystywany od starożytności! Początkowo jedynie służył do aromatyzowania kąpieli czy perfumowania ubrań, ale szybko zauważono, że doskonale działa na cerę i włosy. Kosmetyki z dodatkiem substancji czynnych, które są zawarte w lawendzie wąskolistnej, polecane są zwłaszcza dla cer młodych, trądzikowych, ze zmianami zapalnymi (owrzodzenia różnego typu, AZS, łuszczyca czy oparzenia słoneczne). Zmniejszają one bowiem wydzielanie sebum, zwężają ujścia gruczołów łojowych, działają antyseptycznie, łagodzą stany zapalne i przyspieszają gojenie. 

Oprócz tego kosmetyki z olejkiem lawendowym mają także działanie regeneracyjne, wygładzające i antyoksydacyjne, więc doskonale sprawdzają się przy pielęgnacji cer dojrzałych. Produkty z olejkiem lawendowym aplikowane pod oczy zmniejszają zasinienia i obrzęki. 

Nie dziwimy się więc, że księżna Kate kocha kosmetyki z dodatkiem olejku lawendowego. Gdzie kupicie takie produkty, które podbiły serca księżnej? Zobaczcie poniżej!

 

kosmetyki z olejkiem lawendowym
Mat. prasowe

Umami krem do twarzy lawenda & awokado 140 złotych

Yves Rocher mleczko do ciała lawenda & jeżyna 25,90 złotych

Iossi Rozmaryn i Lawenda 71,10 złotych

Krem Lawendowy 35 złotych

Księżna Kate ma idealną cerę

księżna Kate w błękitnej koronkowej sukience
East News

Teraz już wiadomo, że księżna używa kosmetyków z olejkiem lawendowym

Księżna Kate na podczas ceremonii nadania Orderu Podwiązki w białym płaszczyku

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59