Kesha w długiej, bladoróżowej sukni na charytatywnej gali Kesha w jasnoróżowej sukni z cekinowymi aplikacjami na charytatywnej gali Kesha w bladoróżowej sukni z kwiatowymi motywami Kesha w niekorzystnej fryzurze i sukni marki Azzi & Osta Napuchnięta twarz Keshy na gali Humane Society od the United States
Kesha w długiej, bladoróżowej sukni na charytatywnej gali
East News
1/6
Kesha w długiej, bladoróżowej sukni na charytatywnej gali
East News

Charytatywna gala Humane Society of the United States przyciągnęła mnóstwo znanych wielbicieli zwierząt: od Leony Lewis po Stevena Tylera z zespołu Aerosmith. Konsternację wzbudziła jedna z gwiazd wieczoru, która na czerwonym dywanie w ogóle nie przypominała siebie.

29-letnia obecnie Kesha sławę zdobyła w 2010 roku, stając się synonimem imprezowego stylu życia. Po kilku latach na szczycie gwiazda odsunęła się w cień, zmagając się z bulimią i prawnymi problemami ze swoją wytwórnią. Dawno niewidziana piosenkarka przedwczoraj pojawiła się na charytatywnej gali w Los Angeles, choć skojarzenie tajemniczej kobiety w bladoróżowej kreacji z Keshą mogło chwilę zająć. Gwiazda postawiła na nietypową dla siebie, obszerną suknię z kwiatowymi aplikacjami i dość niekorzystną fryzurę z grzywką. Niepokój wzbudzała też twarz Keshy, która zdawała się być wyraźnie bardziej jędrna i napięta niż kilka lat temu.

Zobaczcie nowe zdjęcia Keshy i porównajcie je z lookiem gwiazdy z rozdania nagród Grammy w 2010 roku. Co sądzicie o nowym stylu piosenkarki? Zagłosujcie w naszej SONDZIE!

 

Polecamy też: Wybieramy największe WPADKI tygodnia! Kogo tym razem zawiodła modowa intuicja? SONDA

2/6
Kesha w jasnoróżowej sukni z cekinowymi aplikacjami na charytatywnej gali
East News

Kesha na sobotnią galę w Los Angeles przyszła w zachowawczej, bladoróżowej kreacji marki Azzi & Osta.

3/6
Kesha w bladoróżowej sukni z kwiatowymi motywami
East News

Suknia zwracała uwagę zabudowanym fasonem i cekinowymi aplikacjami.

4/6
Kesha w niekorzystnej fryzurze i sukni marki Azzi & Osta
East News

Kesha w nowym wydaniu w ogóle nie przypomina siebie sprzed kilku lat.

5/6
Napuchnięta twarz Keshy na gali Humane Society od the United States
East News

Rysy twarzy piosenkarki na przestrzeni lat uległy wyraźnej zmianie.

6/6
Szczupła Kesha w złotej minisukience na gali Grammy w 2010 roku
East News

Kilka lat temu styl gwiazdy był dużo bardziej odważny, czego dowodzi look ze złotą mini z rozdania nagród Grammy w 2010 roku.

Więcej na temat zgadnij kto to?