Najgorsze stylizacje tygodnia: Sarah Jessica Parker, Irina Shayk, Agata Trzebuchowska, Madonna Sarah Jessica Parker i jej modowa wpadka na gali MET 2016 Dziwna stylizacja Iriny Shayk na gali MET 2016 Agata Trzebuchowska w czerwonej sukience w biały wzorek, czarnym swetrze i czarnych rajstopach i balerinach Madonna na MET Gala 2016 w Nowym Jorku
Najgorsze stylizacje tygodnia: Sarah Jessica Parker, Irina Shayk, Agata Trzebuchowska, Madonna
East News, ons.pl
1/5
Najgorsze stylizacje tygodnia: Sarah Jessica Parker, Irina Shayk, Agata Trzebuchowska, Madonna
East News, ons.pl

Z powodu majówki miniony tydzień nie stwarzał gwiazdom wielu okazji do chwalenia się stylizacjami, ale nam i tak udało się wytropić kilka nietrafionych looków. Trzy wpadki uświetniły coroczne święto mody, Galę MET, a jedna - czerwony dywan polskiego festiwalu Netia Off Camera.

O kim mowa? O Sarah Jessice Parker, która zmarnowała kilka miesięcy, przygotowując wyjątkowo nieudaną stylizację, oraz Irinie Shayk w zagadkowej sukience ściskającej biust.

Na gali MET trudno było też przeoczyć Madonnę, która postarała się, by jej piersi i pośladki były na ustach wszystkich.

Polska reprezentacja? W tym tygodniu do naszego zestawienia trafia tylko jedna rodzima stylizacja - grunge'owy look Agaty Trzebuchowskiej, który mimo modnych nawiązań do wczesnych lat 90. był po prostu zbyt niedbały na czerwony dywan.

 

Przyjrzyjcie się każdej ze stylizacji i zadecydujcie, kogo w tym tygodniu zawiodła modowa intuicja! Zagłosujcie w naszej SONDZIE!

 

Polecamy też: Kim Kardashian, Katie Holmes czy Ewa Pacuła? Czyją stylizację uznajesz za wpadkę tygodnia?! GŁOSUJ!

2/5
Sarah Jessica Parker i jej modowa wpadka na gali MET 2016
East News

Sarah Jessica Parker wyjawiła, że obmyślenie i przygotowanie tej stylizacji na galę MET było czasochłonne  i angażowało jej cały zespół. Niestety, naszym zdaniem garnitur (?) od duetu Monse był kompletną klapą.

3/5
Dziwna stylizacja Iriny Shayk na gali MET 2016
East News

Sami nie wiemy, co mamy myśleć o tej kreacji od Givenchy Couture. Błękitna suknia w gwiazdki na pewno zyskiwała przy bliższym poznaniu, zachwycając kunsztownymi zdobieniami - na pierwszy rzut ona wyglądała jednak po prostu dziwnie. Za ciasny gorset ściskał piersi 30-letniej Iriny Shayk, a cała reszta zdawała się nie mieć nic wspólnego z tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia - technologiami.

4/5
Agata Trzebuchowska w czerwonej sukience w biały wzorek, czarnym swetrze i czarnych rajstopach i balerinach
Ons.pl

Zwiewna sukienka w kwiatki i kardigan - przyznajemy, że look Agaty Trzebuchowskiej z festiwalu filmowego Netia Off Camera był zgodny z aktualnymi trendami, skłaniającymi się w stronę grunge'owego stylu z pierwszej połowy lat 90. Problem? Nonszalancja w takim wydaniu nie zdaje egzaminu na czerwonym dywanie.

5/5
Madonna na MET Gala 2016 w Nowym Jorku
East News

Zakładając kreację od Givenchy, Madonna bardzo chciała zrobić wrażenie. Udało się - odsłaniająca piersi i pośladki suknia była jedną z najbardziej szokujących na tegorocznej gali MET. Biust 57-letniej gwiazdy widzieliśmy jednak tyle razy, że większym zaskoczeniem byłaby Madonna w eleganckim, zachowawczym wydaniu.