Dobrze wiemy, że lubicie piękne stylizacje Katarzyny Cichopek, dlatego tak często je prezentujemy. Gwiazda "M jak miłość" doskonale wie, co jest teraz modne! Ostatnio o pierwsze miejsce królowej stylu zaczęła rywalizować nawet z... Małgorzatą Rozenek-Majdan. Tym razem Cichopek zachwyciła nas swoją letnią sukienką. Tylko spójrzcie, ile kosztuje kreacja od znanego projektanta! Zapłaciłybyście tyle pieniędzy za letnią sukienkę?

Reklama

Kasia Cichopek w sukience od Korsa

Ostatnio Kasia Cichopek zaangażowała się w nową akcję dotyczącą pszczół. Gwiazda pragnie, aby powstało więcej dodatkowych uli. O pomoc prosi swoich fanów w sieci.

(...)Wspólnymi siłami chcemy aby powstało dodatkowych 10 uli zasiedlonych pszczołami ???? Bez pszczół nie ma życia na ziemi ???? #pszczoły #pszczoływmieście#życie #earth #ziemia #eko#ekologicznie- apeluje do swoich fanów Kasia na Instagramie.

Zobacz także: Seksowna Katarzyna Cichopek w czerwonej sukience za 150 zł. Wiemy, gdzie ją kupicie!

Jak należy ubrać się do pszczół tak, aby nie zaatakowały? Kasia Cichopek ma na to sposób, a jest nim piękna żółto-czarna sukienka od Michaela Korsa. Teraz jej kreację można kupić w promocji. Cena? 489 złotych zamiast 819 złotych!

Maxi sukienka wykonana jest z lekkiego materiału. Ramiączka są ledwo widoczne a dekolt marszczony. Najlepiej pasuje do sandałków i czapki. Należy ją ubierać, gdy jest ciepło - czytamy na stronie producenta.

Internauci porównali Kasię do pszczółki Mai! Co ciekawe, gwiazda nie zapomniała o kapeluszu pszczelarskim! Naszym zdaniem wygląda świetnie i nakrycie głowy tylko dodaje jej uroku.

Zobacz także

Śliczna Ta pszczółka ????

Co to za pszczółka wśród uli.

Brawo Kasia! Bez pszczół nie ma życia ????

Wyglądasz zjawiskowo! ????kochane pszczółki !!! ????

Jak pszczółka Maja ???? - pisali fani pod zdjęciem Katarzyny.

Zobaczcie zdjęcie Katarzyny w żółto-czarnej sukience. Naszym zdaniem jest idealna na lato, a Wy co o niej myślicie?

Instagram

Tak sukienka wygląda na modelce

/www.michaelkors.eu/
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama