Kasia Cichopek na planie Pytania na Śniadanie w czarnych botkach Carinii
Instagram

Kasia Cichopek nie rozstaje się z tymi botkami. Wyszczuplają nawet bardzo krótkie nogi i są na wyprzedaży

Kasia Cichopek na planie Pytania na Śniadanie w czarnych botkach Carinii
Instagram

Kasia Cichopek, gwiazda "M jak miłość" oraz "Pytania na Śniadanie", zaprezentowała na Instagramie swoją następną stylizację z czarno-czerwoną sukienką i hitowymi botkami w rolach głównych. Kasia Cichopek zdecydowała się na piękną falbaniastą sukienkę marki Marella. Ten model charakteryzuje się bufiastymi rękawami, dużą ilością falban i długością mini. Cichopek dobrała do sukienki jedne z jej ulubionych botków - mowa o czarnych botkach ze srebrnym czubkiem i na stabilnym 10-centymetrowym obcasie.

Całość stylizacji możecie zobaczyć poniżej. Jak wam się podoba to zestawienie? My jesteśmy na tak! Kasia Cichopek wygląda w nim klasycznie i bardzo kobieco jednocześnie.

Zobacz także: Kasia Cichopek w sukience za 1600 zł. Taką samą znaleźliśmy za 60! Ten model wyszczupli cię o 2 rozmiary

Tak prezentuje się w całości stylizacja Kasi Cichopek, którą aktorka zaprezentowała podczas nagrania jednego z odcinków "Pytania na Śniadanie".

Sukienka marki Laurella, na którą zdecydowała się Kasia Cichopek, to model Charlotta Flame (239 zł). Niestety jest już niedostępna.

Kasia Cichopek w czarno-czerwonej sukience Laurella
Instagram

Całość stylizacji została uzupełniona ulubionymi botkami Kasi Cichopek. Mowa o czarnych botkach ze srebrnym czubkiem i na stabilnym obcasie. To model botków marki Carinii. Botki jeszcze do niedawna kosztowały 459 złotych. Teraz możesz je kupić ponad 100 złotych taniej - kosztują obecnie 329 zł.

Botki są dostępne w trzech kolorach - beżowym, karmelowym oraz czarnym. Ten ostatni kolor jest naszym zdaniem numerem jeden.

Czarne botki Carinii na obcasie ze srebrnym czubkiem
Instagram

Jak oceniacie stylizację Kasi Cichopek? Skusicie się na takie botki w tym sezonie? Warto w nie zainwestować, ponieważ z powodzeniem możecie nosić je zarówno zimą, jak i wczesną wiosną, np. w towarzystwie kwiecistych sukienek.

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22