Julia Wieniawa w sneakersach Fila

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka ma dopiero 20 lat, a zagrała już w wielu serialach, filmach, a na swoim koncie ma mnóstwo kampanii dla najpopularniejszych marek. O takim sukcesie może pomarzyć niejedna aktorka ze znacznie większym stażem. Jednak popularność ma swoją cenę - Julia Wieniawa czasem całe dni spędza na planie zdjęciowym. 

Ostatnio paparazzi przyłapali aktorkę w przerwie między nagraniami. Nie wyglądała na szczęśliwą!

1/4
Julia WIeniawa w zielonym bezrękawniku

Aktorka, kiedy ma przed sobą intensywny dzień pracy wybiera wygodne stylizacje, w których można się czuć komfortowo. Tym razem postawiła na ciemną zieleń i wybrała ciepły sweter i przedłużaną kamizelkę. 

2/4
Julia Wieniawa sneakersy Fila

Nie zapomniała też o stylowych dodatkach! Stylizację uzupełniły najmodniejsze w tym sezonie sneakersy marki Fila oraz czarna pikowana torebka na łańcuszku Gucci. Trzeba przyznać, że zarówno buty, jak i torebka należą do ulubionych dodatków Julii Wieniawy. Sięga po nie wyjątkowo często w ostatnim czasie. 

3/4
Julia WIeniawa na obiedzie ze znajomym

W czasie krótkiej przerwy gwiazda wybrała się na obiad ze znajomym. Chwila odpoczynku i miłej rozmowy sprawiła, że na twarzy Julii Wieniawy znów pojawił się uśmiech.

4/4
Julia WIeniawa przerwa na planie

 

Podoba Ci się stylizacja Julii Wieniawy? Ubrania w stylu gwiazdy znajdziesz tutaj!

 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa