Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy z Zary
Instagram

Joanna Koroniewska cała w trendach! Wiemy, gdzie można kupić jej ubrania!

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy z Zary
Instagram

Joanna Koroniewska zachwyciła ostatnio swoją stylizacją! Aktorka zaczyna stawiać na najgorętsze trendy sezonu i robi to naprawdę dobrze. Joanna Koroniewska pokazała swój kolorowy look i nie będziemy ukrywać, że nie każdy zdecydowałby się na taki miks kolorystyczny, ale świat należy do odważnych! 

Im jestem starsza tym bardziej kolorowa 😜😂 Dobrze, że przynajmniej CZASAMI jednak wybieram dłuższe wersje stroju niż takie absolutnie już za krótką 🙊🙈No właśnie - nie lubię słuchać, że coś komuś wypada nosić, zwłaszcza jeśli chodzi o wiek- moim zdaniem to kwestia absolutnie indywidualna - napisała Joanna Koroniewska.

Wiemy, gdzie można kupić jej ubrania!

Joanna Koroniewska postawiła na znane sieciówki

Joanna Koroniewska połączyła najmodniejsze kolory i fasony sezonu. W jej looku nie zabrakło różowej marynarki (hit!) oversize'owej, czyli modelu, który latem 2019 wypada mieć w swojej szafie. Do tego dobrała plisowaną spódnicę z Zary. Kolor pomarańczowy, tak jak róż, również króluje w tym sezonie. 

Joanna Koroniewska nie zapomniała o sneakersach. Jej model pochodzi z kolekcji marki Puma. Natomiast biała torebka, idealna na lato, to projekt marki Ochnik. 

Podoba się wam stylizacja Joanny Koroniewskiej? 

Joanna Koroniewska w różowej marynarce
Instagram

Joanna Koroniewska w plisowanej spódnicy z Zary
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23