Promocja w Rossmannie na fluidy i podkłady, które z nich warto kupić
East News

Promocja w Rossmannie -55 proc. na kosmetyki do makijażu to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośniczek make-upu i kolorowych kosmetyków. Promocja startuje prawdopodobnie 16 kwietnia dla klientów VIP i 19 kwietnia dla wszystkich klientów. Rossmann umożliwi wtedy zakup produktów, które w regularnej cenie kosztują zbyt wiele. Promocja w Rossmannie -55 proc. to też szansa na zrobienie kosmetycznych zapasów. Oczywiście zanim rzucimy się w wir zakupów, trzeba mieć na uwadze, że promocja w Rossmannie narzuca nam pewne ograniczenia - trzeba m.in. kupić minimum 3 produkty z różnym kodem kreskowym. 

Nie są to oczywiście wielkie przeszkody, dla kogoś kto chce uzupełnić swoją kosmetyczkę o brakujące produkty. Jeśli więc np. szukasz idealnego podkładu na wiosnę i lato, to dobrze trafiłaś. Podpowiadamy, jaki podkład do twarzy wybrać na promocji w Rossmannie -55 proc., żeby był dobry i żebyś zapłaciła za niego maksymalnie 35 złotych - po przecenie! Zobacz naszą galerię poniżej i zapoznaj się z produktami, które na pewno warto kupić na promocji w Rossmannie. 

Zobacz także: Wielka promocja w Rossmannie! Sprawdź, kiedy kupisz kosmetyki tańsze o 55 proc!

1/6
MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE podkład w Rossmannie na promocji
Mat. prasowe

Podkład Max Factor Lasting Performance na pewno znajdzie się w promocji w Rossmannie. Jego regularna cena to 51,99 złotych, a więc po przecenie -55 proc. trzeba będzie za niego zapłacić ok. 28 złotych. 

2/6
BOURJOIS HEALTHY MIX można kupić na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Bourjois Healthy Mix to jeden z najpopularniejszych produktów marki. Podkład zawiera witaminy i zgodnie z obietnicą producenta, zakrywa oznaki zmęczenia. Jego regularna cena to 63,99 złotych, więc w promocji -55 proc. zapłacimy za niego ok. 35 złotych. 

 

3/6
AA WINGS OF COLOR PERFECT BEAUTY + CERAMIDES podkład na promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

AA Wings of color perfect beauty + ceramides to podkład kryjący ceramidowy, który zawiera nawet filtr przeciwsłoneczny SPF15. Jego regularna cena to 37,99 złotych, a w promocji -55 proc. zapłacimy za niego ok. 20 złotych.

4/6
JANDA SCENICZNY MAKE-UP w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Jeśli szukasz dobrze matującego i kryjącego podkładu, to z pewnością sprawdzi się podkład Janda sceniczny make-up. Jego regularna cena to 34,99 złotych, a w promocji -55 proc. zapłacisz za niego ok. 19 złotych. 

5/6
RIMMEL MATCH PERFECTION w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Podkłady marki Rimmel też cieszą się dużą popularnością. W promocji w Rossmannie -55 proc. będzie można kupić np. podkłady Rimmel Match Perfection. Regularna cena to 39,99 złotych, natomiast po przecenie trzeba będzie zapłacić za podkład ok. 21,99 złotych.

 

6/6
L’ORÉAL PARIS INFALLIBLE w promocji w Rossmannie
Mat. prasowe

Warto też zainteresować się podkładem L'Oreal Paris Infallible, który zbiera bardzo dobre opinie. Nie tworzy maski na twarzy, a za to dobrze kryje i wygląda naturalnie. Jego cena regularna to 33,49 złotych, natomiast w promocji w Rossmannie można go kupić za ok. 18 złotych!

Zobacz także: Nie tylko czerwień! Tej wiosny modne są też usta liliowe. Zobacz, jak je nosić!

Więcej na temat Rossmann promocje