makijaż Pauliny Krupińskiej makijaż Pauliny Krupińskiej makijaż Pauliny Krupińskiej makijaż Pauliny Krupińskiej makijaż Pauliny Krupińskiej
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Pauliny Krupińskiej z pewnością nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna Miss Polonia 2012 już od lat robi karierę w show-biznesie i nie znika z mediów. Ostatnio dodatkowo udział w show "Dance Dance Dance" podgrzał atmosferę wokół jej osoby. Tym razem jednak nie będziemy analizować jej konfliktu z Ewą Chodakowską, bo skupimy się na makijażach Pauliny Krupińskiej. 

Nie da się ukryć, że modelka ZAWSZE zachwyca wyglądem. Oczywiście to zasługa nieskazitelnej cery oraz genów, choć zapewne makijaż też odgrywa sporą rolę. Sprawdźcie poniżej, jakie make-upy preferuje Paulina Krupińska, kto ją maluje i poznajcie makijażowe triki gwiazdy! 

Zobacz także: Paulina Krupińska pokazała zdjęcie, na którym ma... 13 lat! Przecieramy oczy ze zdumienia!

1/5
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Gdyby nie Instagram, ciężko byłoby przyjrzeć się makijażom Pauliny Krupińskiej, bo modelka często stawia na naturalny image, a co za tym idzie - rezygnuje z mocno podkreślonych oczu czy ust. Taki make-up najlepiej widać na fotografiach portretowych, które Paulina chętnie pokazuje na swoim profilu na Instagramie. Widać wtedy, że modelka stawia na rozświetlenie czy podkreślenie brwi, co już nadaje jej nieskazitelnego wyglądu. To trik, który warto wykorzystać w swoich codziennych makijażach! 

2/5
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Paulina Krupińska wybiera mocniejszy makijaż na wieczorne wyjścia. Wtedy przede wszystkim podkreśla swoje oczy. Jakiś czas temu mówiła nam w wywiadzie, że o wiele lepiej czuje się w mocnych makijażach oczu niż ust. I rzeczywiście to widać na niemal każdej imprezie.

Część makijaży dobieramy do kreacji, częściej robimy tak, że podkreślamy oczy niż usta, bo ja się po prostu w takich makijaż lepiej czuję - mówiła nam Paulina Krupińska.

 

3/5
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Oczywiście zdarzają się wyjątki potwierdzające regułę. Na jednym ze zdjęć na Instagramie możemy podziwiać Paulinę Krupińską z mocno podkreślonymi ustami czerwoną szminką. Naszym zdaniem, modelka w takim makijażu wygląda również dobrze jak w tych, w których podkreśla przede wszystkim swoje oczy. 

4/5
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Paulina Krupińska nie boi się odważnych rozwiązań - intensywny niebieski cień na powiekach? Proszę bardzo! Najczęściej jednak stawia na makijaże w odcieniach ziemi - beżach czy brązach, nie brakuje jednak również koloru różowego.

5/5
makijaż Pauliny Krupińskiej
Instagram

Paulina Krupińska kiedyś korzystała z usług makijażystki Małgorzaty Smelcerz. Ostatnio jednak możemy podziwiać ją w makijażach Marty Iwańskiej, która prowadzi profil doktormakeup. Podobają się wam makijaże Pauliny Krupińskiej?

Zobacz także: Paulina Krupińska i Dominika Grosicka w tej samej sukience na pokazie Sugarfree! Która z nich wyglądała lepiej? Pojedynek

Więcej na temat Paulina Krupińska