Anna Lewandowska z torebką Chanel
Instagram

Hit Instagrama za 29 złotych od dziś w Biedronce. Ta torebka wygląda jak Chanel. Podobną ma Ania Lewandowska

Anna Lewandowska z torebką Chanel
Instagram

Klasyczna torebka Chanelka to model, o którym marzą miliony kobiet na całym świecie. Niestety jej cena jest mocno zaporowa i powiedzmy sobie szczerze, że większość z nas nigdy nie będzie mogła sobie na nią pozwolić. Na szczęście na ratunek przychodzi wiele sieciówek dostępnych w Polsce oraz... Biedronka! To właśnie w tym dyskoncie udało nam się znaleźć prawdziwą perełkę - mowa o czarnej torebce utrzymanej w stylistyce hitowego modelu Chanel. Torebka będzie dostępna w Biedronce od 25 marca do 7 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Jej cena jest zaskakująco niska - może być wasza za jedyne 29,99 zł.

Zobacz także: Hit Instagrama w Biedronce za 17,99 zł! Te futerkowe klapki ma Kim Kardashian

Torebka Chanel - skąd jej fenomen?

Klasyczna Chanelka to obiekt pożądania fashionistek na całym świecie oraz jedna z najdroższych it-bags. W czym tkwi jej fenomen? Coco Chanel zaprojektowała w 1955 roku model pikowanej torebki, w którym zamiast klasycznej rączki wykorzystała długi, skórzany pasek wpleciony w złoty łańcuszek. Całość została zwieńczona zapięciem zwanym "Mademoiselle Lock", który zastąpiono po latach rozpoznawalnym teraz na całym świecie logo CC. Chanelka jest jedną z najbardziej uniwersalnych torebek, jakie zaprojektowano do tej pory. Możecie nosić ją śmiało do eleganckich looków, jak i do jeansów i ugly sneakers.

Zobacz także: KENDALL+KYLIE w Biedronce już od marca! Ceny plecaków i torebek zaczynają się od 70 złotych

Oryginalna torebka Chanel kosztuje od ok. 20 do nawet 35 tysięcy złotych. W wielu sieciówkach możecie kupić modele inspirowane tym kultowym modelem. Oto trzy rodzaje torebek, które możecie upolować w Biedronce - jedna z nich jest właśnie inspirowana Chanelką. Oferta ważna jest od 25 marca do 7 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Torebki w stylu Chanel w Biedronce za 29 złotych

Jedna z torebek dostępnych w Biedronce przypomina klasyczną Chanelkę. To model, w którym zakochały się tysiące gwiazd na całym świecie. W Polsce taką torebkę ma m.in. Anna Lewandowska. Lewandowska ostatnio zdecydowała się na biały sweterek i proste, jeansowe spodnie. Jednak wzrok przede wszystkim przyciąga właśnie jej torebka. Ten dodatek to absolutny must have na wiosnę! Torebka, którą ma Anna Lewandowska to model marki Chanel i w regularnej cenie kosztuje ponad 34 tysiące złotych (!!!).

Czarna torebka Chanel w stylu Anny Lewandowskiej
Instagram/mat. pras. Biedronka

Skusisz się na podobną torebkę w stylu Anny Lewandowskiej?

Więcej na temat Anna Lewandowska Biedronka
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48