Instagram

Harper Beckham jak Anna Wintour? Córka Victorii Beckham zaskoczyła nową fryzurą

Instagram

Harper Beckham uważana jest za jedno z najbardziej stylowych dzieci na świecie! Jej znana mama często zabiera ją na pokazy mody, podczas których 7-latka prezentuje naprawdę wyrafinowane stylizacje. Dziewczynka ponoć sama kompletuje swoją garderobę. Harper Beckham lubi też eksperymentować z fryzurami. Często czesze się w kucyki, nosi rozpuszczone włosy lub każe rodzicom zapleść sobie warkocze. Najnowsza fryzura 7-latki uniemożliwi jej jednak eksperymenty na głowie. Dziewczynka niedawno odwiedziła bowiem fryzjera i wyszła od niego z identyczną fryzurą, jaką nosi ikona stylu, Anna Wintour!

Harper Beckham ma klasycznego boba

Córka Davida i Victorii Beckhamów zasiadła ostatnio w pierwszym rzędzie podczas London Fashion Week. Dziewczynka gościła na pokazie swojej mamy. U jej boku nie zabrakło taty, jak i starszych braci: Brooklyna, Romeo i Cruza. W pierwszym rzędzie siedziała również redaktor naczelna amerykańskiego magazynu Vogue, Anna Wintour. Mała Harper wyglądała, jakby czesała się u tego samego fryzjera, co ona!

Kto nosi boba lepiej? - pytał David fanów na Instagramie.

Okazuje się, że za fryzurę 7-latki odpowiada stylista Luke Hersheson. To on wykonał dziewczynce "francuskiego boba". Internauci zachwycili się fryzurą dziewczynki! 

Włosy są cudowne!

Pięknie!

Ślicznie Harper w takiej fryzurze - czytamy na forach. 

Zobaczcie zdjęcia, o których mowa. Widzicie podobieństwo między Harper a Anną?

Harper Beckham, Anna Wintour
EastNews

Anna i Harper w tych samych fryzurach

Harper Beckham, Anna Wintour
EastNews

Zobacz także: Victoria Beckham pokazała zdjęcie swoich pociech! Mała Harper niesamowicie wyrosła!

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10