Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Grażyna Torbicka w rozpuszczonych włosach
Fleszstyle

Grażyna Torbicka zaliczyła modową wpadkę! Zobaczcie ZDJĘCIA

Grażyna Torbicka zaliczyła modową wpadkę! Zobaczcie ZDJĘCIA
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krystyna Loska
ONS
Newsy
Krystyna Loska miała zawał! Jak się czuje wielka gwiazda telewizji?
Krystyna Loska miała zawał! Jak się czuje wielka gwiazda telewizji?

  Krystyna Loska miała zawał serca - informuje "Super Express". 80-letnia była prezenterka Telewizji Polskiej miała przejść zawał w poniedziałek. Z silnym bólem w klatce piersiowej trafiła do jednego z warszawskich szpitali. Okazało się, że to atak serca. Krystyna Loska przeszła operację udrożnienia naczynia wieńcowego, czyli wszczepienie tzw. stentu.    Zobacz też:  Grażyna Torbicka zabrała mamę na zakupy. Gwiazdy wspierają się po stracie ojca i męża ZDJĘCIA   Krystyna Loska przeszła zawał serca Krystyna Loska od niemal 20 lat zmaga się z chorobą serca. Jest już po operacji udrożnienia naczynia krwionośnego, jednak jej stan nadal jest poważny. Grażyna Torbicka, córka byłej prezenterki telewizyjnej, oraz jej mąż, ceniony kardiochirurg, otoczyli chorą opieką. Krystynie Losce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!   Polecamy:  Jak poznać, że to zawał serca? Poznaj 4 najczęstsze objawy   Krystyna Loska przeszła zawał serca.   Matka Grażyny Trobickiej od wielu lat chorowała na serce.

Grażyna Torbicka w niebieskiej sukni
Newsy
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"
Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Dziennikarka ma pewne obawy "Musiałaby naginać pewne zasady"

Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN? Odkąd dziennikarka odeszła z TVP, cały czas pojawiają się informacje, że gwiazda dostanie pracę w komercyjnej stacji. Jak na razie do transferu nie doszło, ale żadna ze stron nie kryje tego, że rozmowy na temat przejścia Grażyny Torbickiej trwają. Władze TVN wspierają także projekty dziennikarki związane z filmem. Jednym z nich był festiwal filmowy "Dwa Brzegi" odbywający się co roku w Kazimierzu Dolnym. TVN był jednym z głównym patronów wydarzenia. Okazuje się jednak, że przejście Grażyny Torbickiej do TVN może nie nastąpić tak szybko, jak wszyscy by chcieli. W "Gwiazdach" osoba z otoczenia dziennikarki zdradza, że powodem odwlekania tej decyzji jest obawa przed tym, że program, który być może trafi w ręce Torbickiej nie będzie cieszył się zbyt dużym powodzeniem: W TVP nikt nie rozliczał Grażyny z oglądalności. W stajach komercyjnych to najważniejszy wskaźnik. By przyciągnąć widzów, musiałaby naginać swoje zasady, tworzyć rozrywkowe show. Boi się, że nie ma już miejsca na ambitne programy, nastawione tylko na misję i edukację. Dlatego nie wie, czy warto podejmować takie wyzwanie. Ma świadomość, jak teraz funkcjonuje show biznes. Wie, że to bezlitosny świat i gdyby jej program nie miał odpowiedniej oglądalności, złośliwościom nie byłoby końca. Chcielibyście zobaczyć Grażynę Torbicką w TVN-ie?   Zobacz:  Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!   Grażyna Torbicka boi się przejść do TVN-u? Chcielibyście zobaczyć dziennikarkę w TVN-ie?

Grażyna Torbicka
ONS
Newsy
Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!
Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!

Grażyna Torbicka rozpoczyna nową pracę! Dziennikarka będzie pracować w radiu TOK FM. Po odejściu prowadzącej kultowy program "Kocham kino" z Telewizji Polskiej , wiele stacji telewizyjnych walczyło o pozyskanie gwiazdy do swoich szeregów. Nadal prowadzone są rozmowy Grażyny Torbickiej z TVN. Ich efekty jeszcze nie są znane. Tymczasem już wiadomo, że niedługo usłyszymy dziennikarkę na antenie radia. Polecamy: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?   Grażyna Torbicka będzie pracować w radiu   Była gwiazda TVP rozpocznie współpracę w radiem TOK FM wraz z końcem września. Na jego antenie będzie współprowadziła z Tomaszem Raczkiem audycję "Szczerotok" - podał portal Wirtualnemedia.pl. Tematyką programu ma być oczywiście kino. I wszystko zapowiada się świetnie, a szefostwo stacji nie kryje zadowolenia ze współpracy z Grażyną Torbicką. Podekscytowany jest również sam Tomasz Raczek. W ostatnich tygodniach Grażyna i ja mieliśmy kilkakrotnie okazję uczestniczyć w zażartych dyskusjach na temat filmów. Okazało się, że co prawda najczęściej różnimy się w ocenach, ale w trakcie sporu obojgu nam świecą się oczy z radości dyskutowania. Żadne z nas nie lubi obrażać ani lekceważyć partnera, więc dajemy sobie, mimo różniących nas opinii, maksimum komfortu. Najkrócej mówiąc: piekielnie dobrze nam się rozmawia - powiedział Raczej portalowi Wirtualnemedia.pl. Pierwsza audycja z udziałem Grażyny Torbickiej zaplanowana jest na 28 września. Będziecie słuchać?   Zobacz też: Grażyna Torbicka w końcu zabrała głos w sprawie transferu do stacji TVN! Przejdzie?   Grażyna Torbicka od września rozpoczyna pracę w TOK FM. Czy dziennikarka wróci również do telewizji? Czas pokaże...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner