Anna Wendzikowska
East News
1/8
Fryzury na studniówkę: Hailey Baldwin, Edyta Górniak, Edyta Herbuś
East News

 

Nie wiesz, jak się uczesać na studniówkę, a nie chcesz iść do fryzjera? Te fryzury gwiazd zrobisz samodzielnie - bez ryzyka wpadki!

Niezależnie, czy masz włosy do ramion czy do pasa, proste czy kręcone, rzadkie czy bardzo gęste - na każdą okazję możesz uczesać się sama! Wystarczy tylko wybrać fryzurę, która… nie będzie zbyt trudna. Popatrz na gwiazdy! Nawet zwykły kucyk może wyglądać szalenie elegancko, jeśli jest dopracowany jak u Julii Wieniawy. Jeśli wybierasz kok, wybierz prosty, jak u Hailey Baldwin. A jeśli masz w domu lokówkę, zaszalej ze stylizacją retro w stylu Edyty Górniak. Nas zachwycają zwłaszcza bezproblemowe uczesania Anny Wendzikowskiej i Agnieszki Kaczorowskiej.

Te i inne fryzury najlepsze na studniówkę znajdziesz w naszej galerii, razem ze wskazówkami jak je zrobić!

ZOBACZ TEŻ: Grzywka to hit sezonu. Zobacz, jak noszą ją gwiazdy!

2/8
Anna Wendzikowska
East News

 

Anna Wendzikowska

Kochamy ten luz! Koczek upięty na czubku głowy wygląda nonszalancko, ale w towarzystwie wieczorowej sukienki - wciąż elegancko. Aby go zrobić, zbierz świeżo umyte włosy na czubku głowy w kucyk i zawiń go kilka razy wokół gumki. Potem powstałą z włosów pętlę rozłóż go na boki i całość utrwal wsuwkami i lakierem.

3/8
Julia Wieniawa
East News

 

Julia Wieniawa

Coś dla minimalistek. Włosy idealnie wygładzone i mocno nabłyszczone, zebrane w prosty kucyk z wyraźnym, głębokim przedziałkiem z boku - nie mów, że nie umiesz tego zrobić! Kluczem jest dokładne wyciągnięcie końcówek włosów na szczotce lub prostownicą, by wyglądały porządnie i elegancko. Sam szyk! 

4/8
Dorota Rabczewska-Stępień
East News

 

Dorota Rabczewska-Stępień

Propozycja dla posiadaczek grzywki. Wszystkie włosy zbierz na czubku głowy w luźny węzeł i obwiąż go cienkim pasemkiem, by zasłonić gumkę. Całość podepnij wsuwkami, by konstrukcja była trwała. Wypadające z upięcia pasma poniżej skroni podkręć lokówką, a grzywkę wyciągnij na szczotce. Gotowe!

5/8
Edyta Herbuś
East News

 

Edyta Herbuś

Wet look jest wciąż modny! Aby zrobić fryzurę w tym stylu, lekko wilgotne włosy zaczesz do tyłu grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach i utrwal modnym żelem lub lakierem z efektem mokrych włosów. Spód potapiruj, tył włosów rozczesz. Gotowe!

6/8
Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Baldwin

Jeśli koczek - to prosty. Tylko w ten sposób unikniesz wpadki. Dlatego najlepiej weź przykład z Hailey Baldwin i po prostu zwiąż włosy wysoko z tyłu głowy w kulkę-ślimaczka i zabezpiecz je wsuwkami. Włosy na koronie głowy lekko wygładź, ale nie staraj się zrobić tego perfekcyjnie. Lekki nieład wskazany - fryzura ma być młodzieńcza i na luzie.

7/8
Agnieszka Kaczorowska
East News

 

Agnieszka Kaczorowska

Łatwiej już się nie da! A długie włosy zawsze będą wyglądać dobrze, jeśli ułożyć je w loki. Dlatego jak Agnieszka Kaczorowska możesz je po prostu lekko podkręcić lub pofalować i zostawić rozpuszczone. Jeśli masz lokówkę lub prostownicę, one zrobią za ciebie robotę, a jeśli ich nie masz… robota zrobi się sama. Jedyne, co musisz zrobić, to kilka godzin wcześniej mokre włosy zapleść w dużo małych warkoczyków lub pętelek. A przed studniówką rozpleść je, roztrzepać powstałe loki i utrwalić ulubionym kosmetykiem do stylizacji. Prościej już się nie da!

8/8
Edyta Górniak
East News

 

Edyta Górniak

Fale retro nigdy nie wychodzą z mody. Dlatego, jeśli masz lokówkę, zakręć je koniecznie! Zrobisz to w kilkanaście minut. Wybierz miejsce, w którym zrobisz przedziałek, i pasmo po paśmie (byle niezbyt grube!) nawijaj włosy na lokówkę. Potem ostrożnie rozczesz loki szczotką, by ułożyły się w regularne fale. Nabłyszcz, koniec!

Więcej na temat fryzury gwiazd