Naomi Watts, Ewa Farna, Jessica Chastain we włosach ułożonych w fale Jessica Chastain w rudych pofalowanych włosach Ewa Farna w bordowej marynarce i pofalowanych włosach Naomi Watts w srebrnej sukience i pofalowanych włosach pianka do włosów
Naomi Watts, Ewa Farna, Jessica Chastain we włosach ułożonych w fale
EastNews, WBF
1/9
Naomi Watts, Ewa Farna, Jessica Chastain we włosach ułożonych w fale
EastNews, WBF

Marzą ci się na włosach niedbałe fale w stylu tych, które gwiazdy - jak Ewa Farna - noszą na wielkich galach? Do ich zrobienia potrzebujesz... prostownicy! Tak, to nie pomyłka - prostownica jest świetna także w podkręcaniu włosów, a fryzura, którą zrobisz z jej pomocą, będzie nowoczesna i niezobowiązująca - więc do dzieła! (zobacz: Wysoko związany kucyk rządzi na czerwonych dywanach! Jego zrobienie jest banalnie proste!)

Wysuszone włosy spryskaj produktem do stylizacji i podziel na wysokości uszu, te z czubka głowy podepnij. Złap pojedyncze pasmo i przeciągnij je między płytkami prostownicy, obracając urządzenie o 360 stopni. Jako ostatnie podkręcaj pasma przy twarzy.

Jeśli loki wyszły zbyt „porządnie’’, wetrzyj w dłonie odrobinę pasty lub innego produktu utrwalającego i kilka razy przeczesz włosy palcami. Nonszalancki efekt w stylu Ewy Farnej, Naomi Watts i Jessiki Chastain gwarantowany!

 

Zobacz: Ewa Farna znów eksperymentuje z fryzurą! Jak wygląda w czerwonych włosach?

2/9
Jessica Chastain w rudych pofalowanych włosach
EastNews

Lob, czyli „long bob’’ to ulubiona fryzura gwiazd! Również Jessica Chastain niedawno się na nią zdecydowała i... brawo dla niej! Swobodne fale na włosach do ramion to sto procent stylu!

 

Zobacz także: jak zrobić fale na włosach

3/9
Ewa Farna w bordowej marynarce i pofalowanych włosach
WBF

Na gali Fryderyków wszyscy mówili tylko o niej! Nowa, zakręcona fryzura Ewy Farnej (plus śmiały dekolt) sprawiła (podobnie jak śmiały dekolt), że gwiazda ciągle słyszała tego wieczoru pełne zachwytu: „wow!’’.

4/9
Naomi Watts w srebrnej sukience i pofalowanych włosach
EastNews

Niedbałe fale o matowym wykończeniu, jakie nosi Naomi Watts, są teraz bardzo glamour! Taka fryzura wyjątkowo dobrze sprawdza się na włosach do ramion, a do jej ułożenia przyda się produkt z solą morską.

5/9
pianka do włosów
Materiały prasowe
6/9
pianka do włosów
Materiały prasowe
7/9
odżywka do włosów
Materiały prasowe
8/9
żel do włosów w sprayu
Materiały prasowe
9/9
Pasta do włosów
Materiały prasowe