Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
ONS
Mamy ZDJĘCIE
1/8
Dorota Szelągowska
ONS

Dorota Szelągowska ma nową fryzurę! Prezenterka odważyła się na radykalną zmianę na wiosnę i postawiła na... prostą grzywkę! Do tej pory gwiazda nosiła krótką wersję boba z grzywką zaczesaną na bok (jak na zdjęciu powyżej), a teraz nie tylko jeszcze bardziej skróciła włosy, ale również zmieniła kształt grzywki. Nowym wizerunkiem pochwaliła się na Facebooku, gdzie w komentarzach wytłumaczyła fanom, że zdecydowała się na zmianę, bo włosy były już bardzo zniszczone i domagały się cięcia. 

 

Zobacz też: Rozenek zdradziła Szelągowskiej intymne szczegóły z życia z Radkiem! Co z ich "rywalizacją" o program? WIDEO

 

Jak Dorota Szelągowska wygląda z grzywką? Naszym zdaniem, świetnie! Lecz opinie jej fanów są podzielone. Jedni się zachwycają, a inni - wręcz przeciwnie... Zobacz nowy look Doroty w fotogalerii i oceń sam/sama!

 

Polecamy: Fryzury z grzywką. Pomysły na wiosenną metamorfozę

2/8
Dorota Szelągowska
ONS

Do tej pory Dorota Szelągowska nosiła grzywkę na bok. Nowa fryzura bardzo ją odmieniła! Zdjęcie na następnej stronie.

3/8
Dorota Szelągowska
Facebook/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska z prostą grzywką wygląda zupełnie inaczej i bardziej dziewczęco. Jej wielbiciele zachwycają się odświeżonym wizerunkiem swojej idolki. Jednak są i tacy, którym zmiana nie przypadła do gustu...

4/8
Dorota Szelągowska
Facebook/Dorota Szelągowska

O niee. Dorota zapuść włosy, fryzura a'la ulizana chłopczyca nie jest dla Doroty. Zdecydowanie lepiej było w dłuższych włosach - napisała jedna z fanek gwiazdy, a jej wpis zyskał ponad 150 polubień.

Podzielacie tę opinię? Dajcie znać, głosując w naszej sondzie! A jakie fryzury do tej pory nosiła Dorota Szelągowska? Obejrzyjcie fotogalerię!

5/8
Dorota Szelągowska
Facebook
6/8
Dorota Szelągowska
ONS
7/8
Dorota Szelągowska
ONS
8/8
Dorota Szelągowska
ONS