Małgorzata Rozenek, Dorota Szelągowska

Rozenek zdradziła Szelągowskiej intymne szczegóły z życia z Radkiem! Co z ich "rywalizacją" o program? WIDEO

Małgorzata Rozenek, Dorota Szelągowska

Małgorzata Rozenek i Dorota Szelągoska walczą o nowy program w TVN? Stacja szykuje format wzorowany na popularnym amerykańskim reality show "Extreme Makeover: Home Edition" pod tytułem "Domowe rewolucje".  Rozenek i Szelągowska rywalizują ponoć o rolę prowadzącej.

To prawda, pracujemy nad nowym programem "Domowe rewolucje". Ogłosiliśmy już casting i szukamy chętnych, którzy chcą całkowicie zmienić swój dom. Nie wybraliśmy jeszcze prowadzącej, ale pod uwagę brane są m.in. Małgorzata Rozenek oraz Dorota Szelągowska, mająca doświadczenie w tym temacie. Ostateczna decyzja zapadnie na dniach - mówi Super Expressowi osoba z TVN.

A jest o co walczyć, bo gaża za program to 250 tys. złotych!

 

Małgorzata Rozenek rywalizuje z Dorotą Szelągowską?!

Co na to Małgorzata Rozenek? Wrzuciła dwa filmiki z Dorotą Szelgowską, jak razem malują i urządzają pokój w show prezenterki "W dobrym stylu". Małgosia na tyle lubi Dorotę, ze opowiada jej jak wygląda jej życie razem z Radkiem Majdanem! :) O czym sobie gawędzą koleżanki?

- Mój mężczyzna w domu nie robi absolutnie nie i ja się tym szczycę uważam, że mój mężczyzna jest od tego, żeby mnie komplementować i chwalić - mówi Szelągowskiej Rozenek.

- Dobrze, ale nie powiesz mi, że Radek nie jest sobie w stanie ze śrubokrętem poradzić. Znam faceta i on może nie chce tego robić...

- On nie musi tego robić! On sobie radzi ze wszystkich świetnie. Ale są takie rzeczy, na których bardziej mi zależy żeby robił niż wkręcanie - mówi Rozenek i puszcza oczko.

 

#w #tym #przypadku #hasztagi #są #zbędne #wink 😉 @tvnstyle_official @dotindotin 🙃🙃🙃💕💓😁💞

Film zamieszczony przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Na kolejnym filmiki Rozenek i Szelągowska się razem wygłupiają. Nie wyglądają na rywalki.

 

 

Jak na nasze oko jeśli program powstanie obie panie w nim zobaczymy. A ty kogo byś wolał zobaczyć w nowym programie Rozenek czy Szelągowską?

 

Zobacz także: Radosław Majdan zagrał w charytatywnym meczu. Kibicowała mu nie tylko Małgorzata Rozenek! ZDJĘCIA

 

Małgorzata Rozenek zmieniła dowód

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05