Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
1/5
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski właśnie rozpoczął swój urlop w gorącej Grecji. Dopiero co doleciał na miejsce, a już kusi swoje fanki gorącymi zdjęciami! Dawid pokazał na Instagramie zdjęcie z plaży, na którym możemy podziwiać go bez koszulki! Jesteśmy pewni, że wszystkie fanki będą zachwycone, gdy zobaczą najnowszą fotografię Dawida! Znajdziecie ją na następnej stronie!

 

Zobacz: Dawid Kwiatkowski ma nowy tatuaż... Bardzo ważny i symboliczny! "Czułem, że to musi być on"

2/5
Dawid Kwiatkowski

Na InstaStory Dawid Kwiatkowski opublikował gorące zdjęcie w samych kąpielówkach! Wokalista miał na sobie spodenki we wzór amerykańskiej flagi. Fanki mogą podziwiać umięśnione ciało młodego artysty oraz jego tatuaże!

 

Zobaczcie więcej zdjęć Dawida na kolejnych stronach!

 

Zobacz: Tłumy przed hotelem, tłumy na koncercie... Tak fanki kochają Dawida Kwiatkowskiego! ZDJĘCIA

3/5
Dawid Kwiatkowski

Być może Dawid Kwiatkowski pokaże swoim fankom więcej kuszących zdjęć z Grecji? Przebywa tam dopiero jeden dzień, ale nie próżnuje i uwiecznia swoje wolne chwile na fotkach i nagraniach wideo.

 

Zobaczcie więcej zdjęć Dawida na kolejnych stronach!

4/5
Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski chętnie pokazuje się w różnych wydaniach i nie wstydzi się pozować bez koszulki. Udowodnił to już jakiś czas temu. Zobaczcie na następnej stronie!

5/5
Dawid Kwiatkowski

Jakiś czas temu Dawid Kwiatkowski już zaprezentował swoje ciało na Instagramie. Wokalista ma się czym pochwalić! Czekacie na jego kolejne fotografie w takiej odsłonie?

 

Zobacz: Dawid Kwiatkowski wśród fanek w Pytaniu na Śniadanie! Podciąga bluzkę i… zalicza małą wpadkę!

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski