Dakota Johnson w białym krótkim topie
East News

Dakota Johnson zdobyła rozgłos na całym świecie dzięki roli w "50 twarzach Greya" i od tego momentu każde jej publiczne wyjście jest szeroko komentowane. Nic dziwnego! Dakota zawsze przyciąga wzrok swoimi stylizacjami, a zainteresowanie jej lookami bez wątpienia wzrosło, gdy aktorka zaczęła spotykać się z Chrisem Martinem i wszyscy podejrzewali, że jest w ciąży! Nic więc dziwnego, że gdy teraz Dakota pojawiła się na gali 2019 Governors Awards wszyscy patrzyli tylko na nią! Zwłaszcza że Dakota pokazała brzuszek! Zobaczcie jej piękną stylizację poniżej.

1/4
Dakota Johnson i Chris Martin
Eastnews

Jeszcze kilka miesięcy temu głośno było o związku Dakoty Johnson z Chrisem Martinem. Wszyscy plotkowali wtedy, że gwiazda "50 twarzy Greya" spodziewa się swojego pierwszego dziecka, więc jej brzuszek był na celowniku wszystkich. I mimo że od jakiegoś czasu Dakota nie jest już związana z Chrisem, to jednak wciąż jej odsłonięty brzuszek budzi ogromne emocje! Teraz aktorka zaprezentowała go w niemal pełnej krasie na gali 2019 Governors Awards.

2/4
Dakota Johnson w białym krótkim topie
East News

Teraz jednak w przypadku Dakoty nie ma mowy o ciąży. Aktorka jest bardzo szczupła i nie ma szansy, że ukrywa ciążowy brzuszek! ;) Wygląda na to, że ostro trenuje lub stawia na redukcyjną dietę. 

 

3/4
Dakota Johnson pokazała brzuszek
East News

Figurę aktorki bez wątpienia podkreślała stylizacja. Dakota miała na sobie biały krótki top, który nie tylko odsłaniał jej dekolt, ale także brzuszek. Do tego gwiazda dobrała długą białą spódnicę z wysokim stanem. Uwagę zwracała także asymetryczna biżuteria i mocny makijaż.

4/4
Dakota Johnson w białej stylizacji
East News

Nie da się ukryć, że do tej pory Dakotę najczęściej mogliśmy podziwiać w naturalnym wydaniu, ale tym razem gwiazda podkreśliła swoje usta intensywną szminką, a także postawiła na cienie do powiek. Podoba się wam jej look? 

Więcej na temat Dakota Jonhson