Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News/Materiały prasowe
Fleszstyle

Anna Lewandowska z córką na meczu! Buciki Klary z kokardkami to HIT! I wcale nie są bardzo drogie

Klara Lewandowska, Anna Lewandowska, Iwona Lewandowska, Maria Stachurska
Instagram/East News
Newsy
Anna i Klara Lewandowskie świętują Dzień Babci! Przygotowały z tej okazji słodki prezent

Uroczy gest mamy i córki! Zobacz ZDJĘCIE

Mecz Polska - Korea Południowa - główne
Newsy
Mecz Polska-Korea Południowa! Polska wygrywa 3:2! Było gorąco! Korea odrobiła straty... w 2 minuty!
Na meczu pojawił się m.in. Maciek Kot z dziewczyną!

Dziś na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbył się kolejny mecz towarzyski - Polska zagrała z Koreą Południową i... wygrała 3:2! Przypomnijmy - poprzednie starcie z Nigerią przegraliśmy 1:0. Tym razem na szczęście było inaczej. Kto strzelił gole? Zobaczcie!   Zobacz:  „Kiedyś Klarcia zobaczy...” Anna Lewandowska szczerze o życiu u boku Roberta   Mecz Polska - Korea - wynik. Kto strzelił gola?   Ale w 91. minucie Piotr Zieliński strzelił zwycięską bramkę dla nas! W ten sposób nasza reprezentacja wygrała 3:2! Brawo!   W drugiej połowie Korea odrobiła straty, i to w dwie minuty! Gole padły w 85. i 86. minucie!   W 45. minucie Kamil Grosicki strzelił drugiego gola! A więc pierwsza połowa zakończyła się rewelacyjnym wynikiem 2:0 dla Polski.     W końcu! W 39. minucie doczekaliśmy się gola! 1:0 dla Polski wywalczył oczywiście Robert Lewandowski!   A oto nasza drużyna w całej okazałości :)    Ponieważ jesteśmy specami od gwiazd, a nie od sportu (choć staramy się), to informujemy, że wśród 55 tys. kibiców na stadionie znalazł się Maciej Kot z dziewczyną! ;) Do 6 minuty na murawie wiało nudą.      Mecz Polska - Korea - gdzie oglądać?    Mecz Polska - Korea rozpoczął się o godzinie 20:45! Można go było oglądać w TVP 1 oraz online - na stronie sport.tvp.pl w legalnym streamingu.    Jaki obstawiacie wynik? :)   Zobacz także: Lewandowscy zaliczyli wpadkę na własnym weselu! A wygadała się... gwiazda "Tańca z gwiazdami"!

Kurtka Anny Lewandowskiej
Instagram
Fleszstyle
Anna Lewandowska w kurtce za 200 zł! Upolowała ją w superpopularnej sieciówce – na przecenie!

Czy to ptak, czy samolot? Otóż nie, to Anna Lewandowska w nowej stylizacji na Instagramie. Doskonale wiemy, że kiedy guru fitnessu, mistrzyni diety bezglutenowej oraz twarz wody Kinga Pienińska pokazuje się w nowym ciuchach – a umówmy się, robi to niemal codziennie – natychmiast w komentarzach lawinowo sypie się jedno pytanie: skąd ta sukienka/bluzka/bluza/buty/spodnie/wózek Klary/wszystko.   Więcej: Lewandowscy zamieszkają w Hiszpanii?! Robert Lewandowski ma szansę dostać majątek za transfer! Skusi się?   Nie dziwimy się wam – Anna we wszystkim wygląda odlotowo i nie inaczej jest tym razem. Małżonka Roberta Lewandowskiego wrzuciła właśnie na Instagrama nową fotkę, na której widzimy ją na spotkaniu biznesowym w kawiarni (zapewne dotyczy jej autorskiego obozu, który startuje jutro).     #1 Odliczamy dni do obozu. Dzisiaj dzień pełen spotkań 👉🏻 wpadam na spotkanie i lecę na kolejne! 100 % działania! Obóz by Ann już JUTRO 💥będzie Torpeda, a jak już mówiłam ... MAMY mają moc ... więc możecie się tylko domyślać ...😈💥😅co to będzie! ✔️Healthy Team zwarty i gotowy! ✔️Sprzęt - TRX, sztangi, Kettlebells, piłki, gumy, skakanki, pachołki, sztangi, talerze - gotowe! ✔️Menu by Ann - gotowe! ✔️Wykłady - gotowe! Jak zawsze będzie dawka motywacji i merytoryki ✔️Welcome Packi - gotowe! Uśmiechy! Zabierzcie je ze sobą i ... do dzieła! Motto obozu 👉🏻 Wiara, siła i wzajemna motywacja. #power #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyAnn # 1 We're counting down the days till the camp. Today is a day full of meetings 👉🏻 I'm attending a meeting and I'm going to another one! 100% action! And the camp by Ann is starting tomorrow. ✔️Healthy Team all packed and ready! Equipment - TRX, barbells, Kettlebells, balls, rubbers, skipping rope, barbells, plates - ready! ✔️Menu by Ann - ready!...