Basia Kurdej-Szatan w sukni Macieja Zienia
Instagram

Basia Kurdej-Szatan w niebieskiej sukni jak księżniczka z bajki Disneya! Zapowiada "secret project"

Basia Kurdej-Szatan w sukni Macieja Zienia
Instagram

Basia Kurdej-Szatan zaskoczyła fanów na Instagramie swoją kolejną stylizacją. Gwiazda, która zazwyczaj pokazuje się w casualowych lookach, zaprezentowała się w oszałamiającej balowej sukni na miarę disenyowskich księżniczek. W ten sposób zapowiada "secret project". O co chodzi?

Basia Kurdej-Szatan w niebieskiej sukni na Instagramie

Nieczęsto mamy okazję podziwiać Basię Kurdej-Szatan w takim wydaniu, nawet na branżowych galach i imprezach. Na czerwonym dywaniu aktorka prezentuje się znacznie skromniej. Tym razem jednak miała powód, by założyć balową suknię, której nie powstydziłaby się nawet Królewna Śnieżka. Otóż Basia Kurdej-Szatan bierze udział w "sekretnym projekcie", m.in. z projektantem Maciejem Zieniem

Kreacja, w której zaprezentowała się Basia jest oczywiście zarezerwowana na wyjątkowe okazje i nie nadaje się na codzienne wyjścia, ale nie sposób nie zwrócić uwagi, że ma wyjątkowo modne elementy - bufiaste rękawy to zdecydowanie jeden z najgorętszych hitów tego sezonu, który pojawiał się u światowej sławy projektantów m.in. Rochas, Marques Almeida, Dolce & Gabbana, Rodarte, Philosophy di Lorenzo lub Emilia Wickstead. Hiszpański dekolt również jest na topie i powraca w każdym wiosenno-letnim sezonie. 

Wszystko wskazuje więc na to, że piękna suknia może być dziełem Macieja Zienia. Możemy się również domyśleć, że pod spodem Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa uroczych pantofelków, a sportowe buty. Podoba wam się taki pomysł na sesję zdjęciową i przedstawienie obuwia? 

Basia Kurdej-Szatan wzięła udział w sesji zdjęciowej dla Macieja Zienia.

Basia Kurdej-Szatan sesja dla Zienia
Instagram

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08