Anna Lewandowska w czarnej bluzie Balenciaga
Instagram

Anna Lewandowska w męskiej bluzie za ponad 3200 złotych! Ale to cena jej czapki z daszkiem zwali Was z nóg

Anna Lewandowska w czarnej bluzie Balenciaga
Instagram

Anna Lewandowska na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym możemy zobaczyć ją w luźnej, męskiej stylizacji! Wygląda na to, że gwiazda już doskonale wie, co będzie modne w tym sezonie, bo w tym roku rządzić będzie wszystko co jest na nas... za duże. Ale gdy dowiecie się, ile Ania wydała na ten look, to odejmie Wam mowę. W szczególności cena jej czapki z daszkiem.

Zobacz także: Anna Lewandowska w kultowych sztruksowych spodniach! Ten model to totalny hit 2021 roku. W dzieciństwie na pewno je miałaś

Anna Lewandowska w bluzie i czapce Balenciaga

Anna Lewandowska to ikona stylu i klasy. Piękna trenerka co chwila zachwyca nas swoimi total lookami, a fanki uwielbiają inspirować się jej stylem. W garderobie trenerki znajdują się prawdziwe modowe perełki od najlepszych światowych projektantów, a jej stylizacje niejednokrotnie są warte fortunę! Podobnie jest również w tym przypadku. 

Gwiazda pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy ją w sportowym, luźnym outficie. Wygląda na to, że trenerka pożyczyła bluzę od Roberta Lewandowskiego! Zobaczcie, jak w niej wygląda. 

Anna Lewandowska w czarnej bluzie Balenciaga
Instagram

Ale w ogóle nas to nie dziwi, że Anna Lewandowska zdecydowała się na taki look. Drogie Panie - w tym sezonie koniecznie przejrzycie szafy swoich partnerów, bo męskie luźne ciuchy będą w tym roku totalnym hitem. Modne będą również "za duże" marynarki, dlatego gdy nie będziecie miały pomysłu na swój outfit, to po prostu sięgnijcie do garderoby swojego mężczyzny!

Anna Lewandowska w tym total looku zdecydowała się na czarną bluzę marki Balenciaga. Ten model nie należy jednak do najtańszych, bo trzeba liczyć się z wydatkiem ponad 3260 złotych. Ale nie martwcie się - podobne modele w dużo niższych cenach, znajdziecie w popularnych sieciówkach.

Anna Lewandowska w czarnej bluzie Balenciaga
Instagram

Oczywiście nie da się również nie zwrócić uwagi na beżową czapkę z daszkiem, którą wybrała Ania! Ten model to również dzieło marki Balenciaga i jak się już pewnie domyślacie, także nie należy do najtańszych. Aby ją mieć w swojej garderobie, trzeba się liczyć z wydatkiem... 1 515 złotych! 

I co Wy na to? Skusiłybyście się na taki model?

Anna Lewandowska w beżowej czapce i czarnej bluzie
Instagram

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43