Anna Lewandowska w białej koszulce
Instagram / annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w idealnej koszulce na wiosnę. Pasuje do każdej stylizacji, a identyczną kupicie w H&M za 19 zł!

Anna Lewandowska w białej koszulce
Instagram / annalewandowskahpba

Anna Lewandowska jeszcze niedawno w mediach społecznościowych publikowała głównie swoje sportowe stylizacje. Gwiazda z racji swojego zawodu na co dzień stawia przede wszystkim na wygodę i najczęściej w relacjach na Instastory pojawia się w dresie czy sportowych zestawach. Ostatnio jednak widać, że styl Anny Lewandowskiej nieco się zmienił i trenerka coraz częściej stawia na klasykę i ponadczasowe rozwiązania. Tym razem zachwycił nas prosty, a jednocześnie elegancki look z białą koszulką i marynarką w roli głównej. Taki zestaw bez problemu kupicie w każdej sieciówce!

Anna Lewandowska w idealnej koszulce na wiosnę

Anna Lewandowska już od jakiegoś czasu wybiera proste rozwiązania, jeśli chodzi o stylizacje, w których  wygląda bardzo efektownie, a jej fanki bez trudu mogą stworzyć podobny zestaw, kupując w sieciówkach. W tym sezonie do łask wróciły obszerne marynarki i Anna Lewandowska nawiązując do tego trendu coraz częściej sięga po nie, aby dopełnić swoją stylizację. Jakiś czas temu trenerka zachwycała zestawem z marynarką w kratę, a teraz postawiła na klasyczną czerń.

Hitową marynarkę, która przypomina tę pożyczoną z męskiej szafy, gwiazda założyła na klasyczną koszulkę. Identyczną w H&M kupicie za 19 zł!

Zobacz także: Anna Lewandowska w białej koszuli prezentuje look idealny na wiosnę. Teraz lnianą koszulę w stylu gwiazdy kupicie w H&M za 79 zł!

Anna Lewandowska uwielbia klasyczne rozwiązania. W zestawie z białą koszulką, jeansami i marynarką wygląda obłędnie. Co ciekawe, identyczny T-shirt kupicie w  H&M za 19 zł. 

Anna Lewandowska w klasycznej białej koszulce
Instagram / annalewandowskahpba

Klasyczna biała koszulka idealnie sprawdza się zarówno do eleganckich stylizacji z marynarką, jak i do codziennych zestawów ze spodniami dresowymi i bomberką w roli głównej. T-shirt o klasycznym kroju kupicie w H&M także za 24,90 zł.

Biała koszulka H&M
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat H&M Anna Lewandowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48