Gdy tylko Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi ze studia "Dzień Dobry TVN", czeka na nią tłum fotoreporterów. Piękna dziennikarka zawsze obdarowuje ich szczerym uśmiechem i cierpliwie pozuje do zdjęć. Tym razem paparazzi uchwycili na swoich fotografiach nie tylko fantastyczną stylizację gwiazdy, ale również jej luksusowy samochód. Koniecznie zobaczcie, co to za model!

Reklama

Zobacz także: Te sukienki maxi w stylu Agnieszki Woźniak-Starak będą idealne na wesele! Kupisz je od 50 zł: Reserved, Mohito, Sinsay

Agnieszka Woźniak-Starak w stylizacji wartej fortunę

Agnieszka Woźniak-Starak już kilka lat temu została okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. W tej kwestii nic nie zmieniło się do dziś, bo dziennikarka co chwila zachwyca nas swoimi doskonałymi stylizacjami. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" często stawia na kreacje i dodatki od znanych światowych projektantów, które często są warte majątek. Tak się stało również i tym razem.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio w swojej stylizacji postawiła na jasnobrązową sukienkę maxi od Loewe. Efekt "WOW" robią wyszyte wzory w kolorze biało-brązowo-pomarańczowym na rękawach i w pasie oraz długie troki, dzięki którym można zawiązać sukienkę pod szyją. Brązy i długość maxi są absolutnym hitem tego sezonu, więc wybór takiej sukienki przez piękną dziennikarkę, w ogóle nas nie dziwi! Ile zatem trzeba zapłacić, aby mieć ten model w swojej szafie? Aktualnie sukienkę Agnieszki Woźniak-Starak możecie dostać na stronie vitkac.com w cenie 3 339,60 zł!

Nie sposób również nie zwrócić uwagi na oryginalne buty prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak wybrała brązowe kowbojki wykończone kwiatowymi wstawkami od Etro. Ten model doskonale ożywi każdą stylizację, ale również nie należy do najtańszych, bo trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 4200 złotych.

Agnieszka Woźniak-Starak tego dnia zachwyciła nie tylko swoją stylizacją, ale także... samochodem! Do tej pory gwiazdę najczęściej widzieliśmy w uroczym, kobiecym aucie - Fiacie 500. Tym razem dziennikarka postawiła na wybrała bardziej luksusowy model.

Zobacz także
Reklama

Jak się okazało, Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na przepiękną, czarną Teslę Model 3. Auto jest warte niemałą sumkę, bo trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 270 tys. złotych! Trzeba jednak przyznać, że ma w sobie to coś!

Reklama
Reklama
Reklama