Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night Agnieszka Woźniak -Starak i Mariusz Przybylski na Flesz Fashion Night Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
ONS
1/4
Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak jest idealnym przykładem na to, że kariera nabiera tempa wtedy, kiedy zostaje się zatrudnionym w TVNie. Dziennikarka przez lata pracy w TVP nie potrafiła się przebić do pierwszego rzędu gwiazd, a dzisiaj jest jedną z najbardziej rozchwytywanych nie tylko prezenterek, ale i... modelek! W zeszłym roku była muzą Joanny Przetakiewicz i jej marki La Manii, natomiast w tym - Mariusza Przybylskiego! Jak wypadła?

Agnieszka Woźniak-Starak znów przyćmiła koleżanki!

 

Choć wydawało się,  że Agnieszka zostanie muzą Jemioła (zaprzyjaźnili się podczas nagrywania pierwszej edycji "Azja Express"), spekulacje były błędne, a gwiazda przybyła na siódmą edycję "Flesz Fashion Night"  jako inspiracja Przybylskiego. Jej obecność przyprawia zazdrosne koleżanki o zawrót głowy, bo dziennikarka po prostu nie zalicza wpadek. Jak było tym razem? Zobaczcie!

 

Polecamy: "Dwa lata ciężkie jak cholera! Ledwo żyję!" Woźniak-Starak zdradziła jak naprawdę wygląda jej małżeństwo

 

2/4
Agnieszka Woźniak -Starak i Mariusz Przybylski na Flesz Fashion Night
ONS

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła na Flesz Fashion Night! Gwiazda TVN zaprezentowała się w sukni Mariusza Przybylskiego. Spójrzcie tylko na jej seksowną kreację z głębokim dekoltem! Agnieszka wyglądała obłędnie w sukni wyszywanej cekinami! 

3/4
Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
ONS

 

Jak oceniacie tę kreację?

4/4
Agnieszka Woźniak -Starak na Flesz Fashion Night
ONS

 

Dla nas jest po prostu boska!