• Rozrywka
party
party
party
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Styl Gwiazd
  3. „Nie przebrała się po meczu”? Internauci nie mogą uwierzyć co Agata Duda miała na sobie podczas wizyty w Rydze!

„Nie przebrała się po meczu”? Internauci nie mogą uwierzyć co Agata Duda miała na sobie podczas wizyty w Rydze!

„Nie przebrała się po meczu"? Internauci nie mogą uwierzyć co Agata Duda miała na sobie podczas wizyty w Rydze!

Wpadka Agaty Dudy w t-shircie

Mat. prasowe

Arek Zagata
Opublikowano: 02.07.2018, 11:28
Obserwuj nas w Google

Galeria (6 zdjęcia)

1 / 6
Wpadka Agaty Dudy w t-shircie

Mat. prasowe

Pierwsza dama Agata Duda wraz z prezydentem Andrzejem Dudą byli w ostatni czwartek z oficjalną wizytą na Łotwie. Tam też oglądali mecz "o honor" naszej reprezentacji z Japonią. Tuż po wygranym przez naszą kadrę ostatnim spotkaniu na Mundialu, państwo Dudowie opuścili łotewską Rygę i wrócili do Warszawy. 

Więcej: Tą stylizacją Agata Duda wywołała burzę! Wpadka czy celowe działanie?

Ale uważni intenauci zauważyli ciekawy detal w stroju, w którym Agata Duda wchodzi na pokład prezydenckiego samolotu. Czyżby w przypływie piłkarskich emocji, pierwsza dama zapomniała... się przebrać?

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć o kontrowersyjnym t-shircie pierwszej damy.

Więcej: Córka pary prezydenckiej zniknęłaz mediów. Co się dzieje z Kingą Dudą?

2 / 6
img6LY8m0-aa83c2e

Mat. prasowe

Podobnie jak w przypadku meczu przeciwko Senegalowi (wówczas pierwsza dama miała na sobie czerwoną bluzkę z napisem „Polska" i niewielkim orłem, spodnie w kratkę o wysokim stanie i czewone czółenka), Agata Duda założyła patriotyczny t-shirt również na okoliczność kibicowania polskiej reprezentacji w grze przeciwko Japonii.

3 / 6
imgvmEXKY-36be74f

Instagram

Podróż powrotna pary prezydenckiej z Łotwy do Polski wypadła tuż po meczu przeciwko Japonii, niektórzy uzytkownicy Twittera są zdania, że czarny t-shirt, w którym sfotografowano pierwszą damę podczas wchodzenia na pokład samolotu, również był strojem Agaty Dudy do kibicowania. Rzeczywiście, pierwsza dama miała go na sobie zarówno kibicując drużynie, jak i w drodze do domu.

Nie chciałam uwierzyć. Ale sprawdziłam, to prawda.
W takim stroju "pierwsza dama" poleciała z wizytą na Litwę.
Zresztą nieważne gdzie poleciała.
Ona się tak ubrała i pokazała publicznie!... https://t.co/do3j4QAPxj

— Anna Izabela (@annaizabela11) 29 czerwca 2018
4 / 6
imgGBHPQa-a3cd4af

Instagram

Choć nie wydaje się to żadnym wykroczeniem, w rzeczywistości podczas oficjalnych podróży, pierwszą damę obowiązuje protokół regulujący jej ubiór. Internauci są zdania, że czarny t-shirt nie przystoi Agacie Dudzie podczas pełnienia oficjalnej funkcji.

Nie chcecie wiedzieć co o tym sądzę???????????????????????????????????????? pic.twitter.com/HF9Uc8VkeG

— MichałEmilBardoń (@micha_emil) 29 czerwca 2018

Moda + ????‍♀️ pic.twitter.com/zwXVCMyChW

— Victoria (@Diablica_Zwinna) 29 czerwca 2018
5 / 6
imggqjEdN-0cd9371

Instagram

Część użytkowników medium społecznościowego zwraca uwagę, że czarny t-shirt sprzedaje polska marka, której „patriotyczne" projekty upodobała sobie prawica. T-shirt Agaty Dudy ma czarny kolor, nadrukowane na piersi godło Polski oraz opaskę w barwach flagi narodowej na prawym ramieniu, która zapewne nawiązuje do opaski Polski Walczącej.

Pierwsza Dama jako wieszak reklamowy firmy produkującej"odzież patriotyczną", której nazwy z litości nie wspomnę. pic.twitter.com/8XrbIY84ll

— Paweł Olejniczak (@pfolejniczak) 29 czerwca 2018
6 / 6
img5MTLVG-117fd26

Facebook

Nie jest to pierwszy raz, kiedy para prezydencka lansuje tę markę. W 2015 roku, w drodze na oficjalną wizytę do chińskiej Republiki Ludowej, prezydent Andrzej Duda miał na sobie czarną polówkę z wyhaftowaną na piersi flagą narodową, którą sprzedaje ten sam „patriotyczny" brand. Uważacie, że para prezydencka powinna w ten sposób deklarować swoje poglądy?

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

Agata Duda
Zobacz także
Anna Lewandowska w modnym zestawie w stylu "rose blossom" na lato. Ta spódnica już jest hitem, ale popatrzcie na ten top
Anna Lewandowska w modnym zestawie w stylu "rose blossom" na lato. Ta spódnica już jest hitem, ale popatrzcie na ten top
Julia z "Love is Blind" w bluzce "retro prairie chic". Ten model to hit lata 2026
Julia z "Love is Blind" w bluzce "retro prairie chic". Ten model to hit lata 2026
Agata Duda olśniewa w morskiej sukience podczas spotkania z młodzieżą w ogrodach Pałacu Prezydenckiego
Agata Duda olśniewa w morskiej sukience podczas spotkania z młodzieżą w ogrodach Pałacu Prezydenckiego
Wall Street na ELLE Style Awards 2025! Te gwiazdy olśniły swoimi kreacjami
Gwiazdy na ELLE Style Awards 2025! Mucha, Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak i wiele innych [ZDJĘCIA]
Glam white look Mai Bohosiewicz na ELLE Style Awards 2025! Fascynator skradł show
Glam white look Mai Bohosiewicz na ELLE Style Awards 2025! Fascynator skradł show
Agata Duda, Kinga Duda
Agata Duda w długich włosach! W młodości wyglądała jak… Kinga! ZDJĘCIE
Najlepsze stylizacje Agaty Dudy
Prezydentowa Agata Duda kończy dziś 44 lata! Oto najlepsze stylizacje Pierwszej Damy
Agata Duda i królowa Matylda w szkole
Pierwsza Dama Agata Duda nosi tanie sukienki? Wiemy ile kosztują jej stylizacje!
Melania Trump i płaszcz Diane von Furstenberg
Ledwo wylądowała a już POZAMIATAŁA! Czy Agata Duda przebije ten płaszcz Melanii?
Andrzej i Agata Duda, Frank i Claire Underwood
10 momentów kiedy Agata Duda wyglądała jak Claire Underwood z „House of Cards”!
Andrzej Duda, Agata Duda
Agata Duda z mężem na dożynkach! Prezydentowa założyła kolorową sukienkę w kwiaty. Stylowo? SONDA
Agata Duda
Agata Duda w różu na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Kto tak rozbawił Pierwszą Damę? ZDJĘCIA
Stylizacja Agaty Dudy
Czy Agata Duda zaliczyła modową WPADKĘ? Na przywitanie Kate i Williama postawiła na tę… kreację
Agata Duda
Kulisy spotkania Dudy i Trump. Wiemy, jaką markę wybrała Agata Duda. Melania była pod wrażeniem!
Julia Wieniawa z torebką wartą 30 tysięcy złotych. Luksusowo?
Julia Wieniawa z torebką wartą 30 tysięcy złotych. Luksusowo?
Agnieszka Woźniak-Starak w koszuli "Air Shirt" idealnej na upalne dni
Agnieszka Woźniak-Starak w koszuli „Air Shirt” idealnej na upalne dni. Ten model to hit lata!
party
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.