Aktorka ufa swojej modowej intuicji i od lat należy do grona najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jej kreacje cechują energetyczne kolory oraz eklektyzm, gdyż śmiało łączy kontrastowe elementy garderoby oraz miksuje różne style. Często współpracuje też z polskimi projektantami, w tym z duetem MMC. Kreację autorstwa Ilony Majer i Rafała Michalaka założyła na premierę filmu „Miłość na pierwszą stronę”.

Reklama

Ada Fijał w zielonym total looku autorstwa duetu MMC

Gwiazda uwielbia garnitury, które stanowią lwią część jej szafy. Na event założyła oversize’ową marynarkę w intensywnym zielonym kolorze, którą zdobiły pióra stanowiące rodzaj żabotu. Dobrała do niej pasujące kolorystycznie, cekinowe spodnie z szerokimi nogawkami oraz błyszczącą torebkę i klasyczne, lakierowane, czarne czółenka. Stylizacja miała wręcz sylwestrowy charakter, ale broniła się dzięki monochromatycznej palecie barw.

Zobacz także: 15-lecie magazynu "Party"! Ada Fijał analizuje największe męskie metamorfozy ostatnich lat

Reklama

W świetlistym makijażu gwiazdy pierwsze skrzypce grały usta pomalowane pomarańczową pomadką, które idealnie współgrały z jej rudymi włosami. Powieki podkreślone zostały natomiast jasnymi, brzoskwiniowymi cieniam z mieniącymi się drobinkami brokatu.

VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama